پیروزی تیم، مدودف و ویلیامز در روز حذف بخت دوم قهرمانی

پیروزی تیم، مدودف و ویلیامز در روز حذف بخت دوم قهرمانی تنیسورهای اتریشی، روس و آمریکایی توانستند حریفان خود را شکست دهند و به یک چهارم نهایی اپن آمریکا صعود کنند اما سوفیا کنین مغلوب شد و نتوانست در جمع هشت تنیسور برتر قرار بگیرد. به گزارش ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا با حذف دو تنیسور برجسته به پایان رسید. در یکی از بازی های مهم دومینیک تیم برابر فلیکس الیاسیم قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور اتریشی که پس از اخراج نواک جوکوویچ بخت اول قهرمانی محسوب می شود در ست نخست برای شکست حریفش به زحمت افتاد و ۷ بر ۶ پیروز شد. با این حال دو ست دیگر را با نتایج مشابه ۶ بر یک به نفع خود اختصاص داد. دنیل مدودف به مصاف فرانسس تیافوئه رفت و به راحتی حریفش آمریکایی اش را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. تنیسور روس در ست نخست ۶ بر ۴ پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود به پایان رساند. برتری مرد شماره پنج جهان در ست سوم هم ادامه داشت و او ۶ بر صفر پیروز شد. متئو برتینی، مرد شماره هشت جهان با شکست ۳ بر یک مقابل آندری روبیلف از صعود به یک چهارم نهایی بازماند. الکس د مینائور توا..

پیروزی تیم، مدودف و ویلیامز در روز حذف بخت دوم قهرمانی

پیروزی تیم، مدودف و ویلیامز در روز حذف بخت دوم قهرمانی

تنیسورهای اتریشی، روس و آمریکایی توانستند حریفان خود را شکست دهند و به یک چهارم نهایی اپن آمریکا صعود کنند اما سوفیا کنین مغلوب شد و نتوانست در جمع هشت تنیسور برتر قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا با حذف دو تنیسور برجسته به پایان رسید. در یکی از بازی های مهم دومینیک تیم برابر فلیکس الیاسیم قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور اتریشی که پس از اخراج نواک جوکوویچ بخت اول قهرمانی محسوب می شود در ست نخست برای شکست حریفش به زحمت افتاد و ۷ بر ۶ پیروز شد. با این حال دو ست دیگر را با نتایج مشابه ۶ بر یک به نفع خود اختصاص داد.

دنیل مدودف به مصاف فرانسس تیافوئه رفت و به راحتی حریفش آمریکایی اش را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. تنیسور روس در ست نخست ۶ بر ۴ پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود به پایان رساند. برتری مرد شماره پنج جهان در ست سوم هم ادامه داشت و او ۶ بر صفر پیروز شد.

متئو برتینی، مرد شماره هشت جهان با شکست ۳ بر یک مقابل آندری روبیلف از صعود به یک چهارم نهایی بازماند. الکس د مینائور توانست پوسپیسیل را ۳ بر صفر شکست دهد و در جمع هشت تنیسور برتر دومین گرند اسلم سال قرار بگیرد.

در بخش بانوان سرنا ویلیامز ۲ بر یک ساکاری را شکست داد. تنیسور آمریکایی در ست اول ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را در یک رقابت نزدیک ۷ بر ۶ واگذار کرد. او در نهایت در ست سوم ۶ بر ۳ پیروز شد تا به یک چهارم نهایی صعود کند.

سوفیا کنین که بخت دوم قهرمانی در این بازی ها محسوب می شد با نتیجه ۲ بر صفر از الیس مرتنس شکست خورد. تنیسور آمریکایی هر دو ست را با نتیجه مشابه ۶ بر ۳ واگذار کرد.

ویکتوریا آزرنکا و پیرونکووا با پیروزی برابر حریفانشان در جمع هشت تنیسور برتر قرار گرفتند.

انتهای پیام