پیروزی بارسلونا و یووه در شب شکست PSG

پیروزی بارسلونا و یووه در شب شکست PSG بارسلونا و یوونتوس توانستند برابر حریفان خود در شب پایانی هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی دست پیدا کنند اما پاری سن ژرمن مدعی در آلمان برابر لایپزیگ تن به شکست داد. به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام ۶ دیدار به پایان رسید. گروه E در این گروه دو دیدار انجام شد. چلسی که در خانه از رن پذیرایی کرد توانست با سه گل به پیروزی دست پیدا کند. تیمو ورنر دو برابر از روی نقطه پنالتی و آبراهام گل های چلسی را به ثمر رساندند. در دیگر دیدار این گروه هم سویا توانست با نتیجه سه بر دو برابر کراسنودار به پیروزی دست پیدا کند. در این گروه چلسی و سویا ۷ امتیازی هستند. گروه G در این گروه هم دو دیدار حساس برگزار شد. بارسلونا بحران زده در نوکمپ از دیناموکیف پذیرایی کرد و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند. مسی از روی نقطه پنالتی و پیکه گل‌های بارسلونا را به ثمر رساندند. در دیگر دیدار این گروه هم یوونتوس با نتیجه ۴ بر یک برابر واروش به پیروزی دست پیدا کرد. ستاره یوونتوس در این بازی موراتا بود که دبل کرد. دیب..

پیروزی بارسلونا و یووه در شب شکست PSG

پیروزی بارسلونا و یووه در شب شکست PSG

بارسلونا و یوونتوس توانستند برابر حریفان خود در شب پایانی هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی دست پیدا کنند اما پاری سن ژرمن مدعی در آلمان برابر لایپزیگ تن به شکست داد.

به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام ۶ دیدار به پایان رسید.

گروه E

در این گروه دو دیدار انجام شد. چلسی که در خانه از رن پذیرایی کرد توانست با سه گل به پیروزی دست پیدا کند.

تیمو ورنر دو برابر از روی نقطه پنالتی و آبراهام گل های چلسی را به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار این گروه هم سویا توانست با نتیجه سه بر دو برابر کراسنودار به پیروزی دست پیدا کند. در این گروه چلسی و سویا ۷ امتیازی هستند.

گروه G

در این گروه هم دو دیدار حساس برگزار شد. بارسلونا بحران زده در نوکمپ از دیناموکیف پذیرایی کرد و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند. مسی از روی نقطه پنالتی و پیکه گل‌های بارسلونا را به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار این گروه هم یوونتوس با نتیجه ۴ بر یک برابر واروش به پیروزی دست پیدا کرد. ستاره یوونتوس در این بازی موراتا بود که دبل کرد. دیبالا و بازیکن حریف هم دیگر گل‌های یووه را به ثمر رساندند.

در این گروه بارسلونا با ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و یوونتوس هم با ۶ امتیاز در رده دوم است.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس برگزار شده پاری سن ژرمن در آلمان به مصاف لایپزیگ رفت و با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا کار این تیم برای صعود سخت شود.

شب خوب ژرمن‌ها ادامه داشت و بوروسیا دورتموند هم با سه گل برابر کلوپ بروژ به پیروزی دست پیدا کرد.

ستاره دورتموند در این بازی هم هالند بود که توانست دو گل به ثمر رساند. هازارد دیگر گل دورتموند را به ثمر رساند.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW