پیروزی ایتالیا برابر هلند در لیگ ملت های اروپا

پیروزی ایتالیا برابر هلند در لیگ ملت های اروپا تیم ملی فوتبال ایتالیا توانست در خانه هلند با یک گل به پیروزی برسد این درحالی بود که جمهوری چک با نتیجه دو بر یک برابر اسکاتلند بازی را واگذار کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه لیگ ملت های اروپا چند دیدار برگزار شد. در گروه ۱ لیگ A دو دیدار برگزار شد که در حساس ترین بازی تیم ملی فوتبال هلند در خانه از ایتالیا پذیرایی کرد و با یک گل تن به شکست داد. تک گل ایتالیا را در این بازی بارلا در دقیقه ۴۶ به ثمر رساند. در دیگر دیدار این گروه بوسنی در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه دو بر یک برابر لهستان بازی را واگذار کرد. در گروه ۱ لیگ B هم دو بازی برگزار شد. جدال اتریش و رومانی با نتیجه سه بر دو به سود رومانی به پایان رسید و نروژ هم با نتیجه ۵ بر یک ایرلند شمالی را از پیش رو برداشت. جمهوری چک که در خانه از اسکاتلند پذیرایی کرد با نتیجه دو بر یک شکست خورد. و اما در گروه ۴ لیگ C هم دو بازی برگزار شد. قزاقستان در خانه با نتیجه دو بر یک برابر بلاروس بازی را واگذار کرد و لیتوانی هم با یک گل آلبانی را شکست داد. انتهای پیام

پیروزی ایتالیا برابر هلند در لیگ ملت های اروپا

پیروزی ایتالیا برابر هلند در لیگ ملت های اروپا

تیم ملی فوتبال ایتالیا توانست در خانه هلند با یک گل به پیروزی برسد این درحالی بود که جمهوری چک با نتیجه دو بر یک برابر اسکاتلند بازی را واگذار کرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه لیگ ملت های اروپا چند دیدار برگزار شد.

در گروه ۱ لیگ A دو دیدار برگزار شد که در حساس ترین بازی تیم ملی فوتبال هلند در خانه از ایتالیا پذیرایی کرد و با یک گل تن به شکست داد.

تک گل ایتالیا را در این بازی بارلا در دقیقه ۴۶ به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این گروه بوسنی در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه دو بر یک برابر لهستان بازی را واگذار کرد.

در گروه ۱ لیگ B هم دو بازی برگزار شد. جدال اتریش و رومانی با نتیجه سه بر دو به سود رومانی به پایان رسید و نروژ هم با نتیجه ۵ بر یک ایرلند شمالی را از پیش رو برداشت.

جمهوری چک که در خانه از اسکاتلند پذیرایی کرد با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

و اما در گروه ۴ لیگ C هم دو بازی برگزار شد.

قزاقستان در خانه با نتیجه دو بر یک برابر بلاروس بازی را واگذار کرد و لیتوانی هم با یک گل آلبانی را شکست داد.

انتهای پیام