پیروزی الدحیل با گلزنی رضاییان/ تساوی شاگردان ژاوی با العین

پیروزی الدحیل با گلزنی رضاییان/ تساوی شاگردان ژاوی با العین الدحیل قطر با گلزنی بازیکن ایرانی خود شارجه امارات را شکست داد و به صدر جدول رسید. به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، یک دیدار از گروه C برگزار شد که الدحیل قطر توانست الشارجه امارات را با حساب ۲ بر یک شکست دهد. در این بازی معز علی و رامین رضاییان برای الدحیل گلزنی کردند و تک گل نماینده امارات را ایگور کورنادو به ثمر رساند. با این حساب تیم رضاییان ۶ امتیازی شد و در گروهی که پرسپولیس هم حضور دارد، با امتیاز برابر با التعاون عربستان به رده دوم صعود کرد. در گروه D نیز مصاف السد قطر و العین امرات با نتیجه پرگل ۳ بر ۳ همراه شد تا فرصت خوبی برای صدرنشینی شاگردان نویدکیا فراهم شود. شاگردان ژاوی در السد قطر با این تساوی ۴ امتیازی شدند و العین اولین امتیاز خود را به دست آورد. امشب پرسپولیس ایران با التعاون عربستان و همینطور سپاهان ایران با النصر عربستان دیدار می‌کنند. انتهای پیام

پیروزی الدحیل با گلزنی رضاییان/ تساوی شاگردان ژاوی با العین

پیروزی الدحیل با گلزنی رضاییان/ تساوی شاگردان ژاوی با العین

الدحیل قطر با گلزنی بازیکن ایرانی خود شارجه امارات را شکست داد و به صدر جدول رسید.

به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، یک دیدار از گروه C برگزار شد که الدحیل قطر توانست الشارجه امارات را با حساب ۲ بر یک شکست دهد.

در این بازی معز علی و رامین رضاییان برای الدحیل گلزنی کردند و تک گل نماینده امارات را ایگور کورنادو به ثمر رساند.

با این حساب تیم رضاییان ۶ امتیازی شد و در گروهی که پرسپولیس هم حضور دارد، با امتیاز برابر با التعاون عربستان به رده دوم صعود کرد.

در گروه D نیز مصاف السد قطر و العین امرات با نتیجه پرگل ۳ بر ۳ همراه شد تا فرصت خوبی برای صدرنشینی شاگردان نویدکیا فراهم شود.

شاگردان ژاوی در السد قطر با این تساوی ۴ امتیازی شدند و العین اولین امتیاز خود را به دست آورد.

امشب پرسپولیس ایران با التعاون عربستان و همینطور سپاهان ایران با النصر عربستان دیدار می‌کنند.

انتهای پیام