پیروزی اقتصادی تیم گواردیولا در هفته هفتم لیگ برتر

پیروزی اقتصادی تیم گواردیولا در هفته هفتم لیگ برتر منچسترسیتی توانست با حداقل گل شفیلدیونایتد را در لیگ برتر انگلیس شکست دهد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن منچسترسیتی توانست با یک گل شفیلدیونایتد را شکست دهد. سیتی که در این روزها با مصدومیت چندین بازیکن خود روبرو شده است در خانه شفیلد با تک گلی که کایل واکر مدافع ملی پوش به ثمر رساند برنده از زمین خارج شد. شاگردان پپ گواردیولا اکنون باید خودشان را برای بازی با المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا آماده کنند. در ادامه دیدارهای این هفته لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار می‌شود که در یکی از بازیها لیورپول مدافع عنوان قهرمانی به دیدار وستهام می رود. انتهای پیام

پیروزی اقتصادی تیم گواردیولا در هفته هفتم لیگ برتر

پیروزی اقتصادی تیم گواردیولا در هفته هفتم لیگ برتر

منچسترسیتی توانست با حداقل گل شفیلدیونایتد را در لیگ برتر انگلیس شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن منچسترسیتی توانست با یک گل شفیلدیونایتد را شکست دهد.

سیتی که در این روزها با مصدومیت چندین بازیکن خود روبرو شده است در خانه شفیلد با تک گلی که کایل واکر مدافع ملی پوش به ثمر رساند برنده از زمین خارج شد.

شاگردان پپ گواردیولا اکنون باید خودشان را برای بازی با المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا آماده کنند.

در ادامه دیدارهای این هفته لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار می‌شود که در یکی از بازیها لیورپول مدافع عنوان قهرمانی به دیدار وستهام می رود.

انتهای پیام