پیروزی آرسنال و شکست سنگین میلان در لیگ اروپا

پیروزی آرسنال و شکست سنگین میلان در لیگ اروپا در شب پیروزی توپچی های لندن، میلان اولین باخت فصل خود را متحمل شد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی ها آرسنال در حالی که ابتدا با یک گل از مولده سوئد عقب افتاده بود به بازی برگشت و ۴ بر یک این تیم را شکست داد تا سومین برد پیاپی تیم مایکل آرتتا ثبت شود. در دیگر دیدار میلان که فصل را پرقدرت شروع کرده است اولین باخت این فصل را متحمل شد و با ۳ گل به لیل فرانسه باخت. البته استفان پیولی سرمربی روسونری به چند بازیکن اصلی خود استراحت داده بود. در سایر دیدارهای برگزار شده این نتایج ثبت شد: سلتیک ۱- اسلویاپراگ ۴ هوفنهایم ۵- اسلوان لیبرچ صفر لاسک ۱- آنتورپ صفر ستاره سرخ ۲- خنت ۱ لسترسیتی ۴- براگا صفر فاینورد ۳- زسکامسکو ۱ انتهای پیام

پیروزی آرسنال و شکست سنگین میلان در لیگ اروپا

پیروزی آرسنال و شکست سنگین میلان در لیگ اروپا

در شب پیروزی توپچی های لندن، میلان اولین باخت فصل خود را متحمل شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی ها آرسنال در حالی که ابتدا با یک گل از مولده سوئد عقب افتاده بود به بازی برگشت و ۴ بر یک این تیم را شکست داد تا سومین برد پیاپی تیم مایکل آرتتا ثبت شود.

در دیگر دیدار میلان که فصل را پرقدرت شروع کرده است اولین باخت این فصل را متحمل شد و با ۳ گل به لیل فرانسه باخت. البته استفان پیولی سرمربی روسونری به چند بازیکن اصلی خود استراحت داده بود.

در سایر دیدارهای برگزار شده این نتایج ثبت شد:

سلتیک ۱- اسلویاپراگ ۴
هوفنهایم ۵- اسلوان لیبرچ صفر
لاسک ۱- آنتورپ صفر
ستاره سرخ ۲- خنت ۱
لسترسیتی ۴- براگا صفر
فاینورد ۳- زسکامسکو ۱

انتهای پیام