رادیو ارم

پیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر

پیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، محمدباقر نوبخت، در پیامی برای اختتامیه جشنواره موسیقی فجر نوشت: جشنواره موسیقی فجر در هر سال، فرصت مغتنمی بود تا ضمن تجدید دیدار با هنرمندان شریف موسیقی، در کنار علاقه مندان این هنر ارزنده، از آواها و نواهای موسیقایی بهره مند شوم.

در ادامه پیام نوبخت آمد است: بسیار خرسندم که شرایط خاص ناشی از ویروس کووید ۱۹ و بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، سبب تعطیلی جشنواره موسیقی فجر امسال نشد و با مسئولیت پذیری، همدلی و برنامه ریزی خوب دست اندرکاران هنری و موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همیاری هنرمندان موسیقی، این مهم به صورت مجازی برای مخاطبان و علاقه مندان به اجرا درآمد. از خداوند بزرگ توفیق روزافزون هنرمندان گرانقدر کشور عزیزمان ایران را خواهانم.

سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن آغاز شد و امروز به کار خود پایان می دهد. مراسم اختتامیه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بدون حضور مردم و فقط با حضور داوران و نامزدهای دریافت جایزه بخش های مختلف جشنواره ساعت ۱۶ در تالار وحدت برگزار می شود.

در این مراسم علاوه بر معرفی برگزیدگان بخش رقابتی جایزه باربَد و برگزیدگان جایزه ترانه و جایزه موسیقی و رسانه، نکوداشتی برای حسن ناهید، محمدرضا اسحاقی گرجی، ملیحه سعیدی و زنده یاد احمدعلی راغب برگزار می شود.

خروج از نسخه موبایل