پیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر

پیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجربه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، محمدباقر نوبخت، در پیامی برای اختتامیه جشنواره موسیقی فجر نوشت: جشنواره موسیقی فجر در هر سال، فرصت مغتنمی بود تا ضمن تجدید دیدار با هنرمندان شریف موسیقی، در کنار علاقه مندان این هنر ارزنده، از آواها و نواهای موسیقایی بهره مند شوم. در ادامه پیام نوبخت آمد است: بسیار خرسندم که شرایط خاص ناشی از ویروس کووید ۱۹ و بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، سبب تعطیلی جشنواره موسیقی فجر امسال نشد و با مسئولیت پذیری، همدلی و برنامه ریزی خوب دست اندرکاران هنری و موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همیاری هنرمندان موسیقی، این مهم به صورت مجازی برای مخاطبان و علاقه مندان به اجرا درآمد. از خداوند بزرگ توفیق روزافزون هنرمندان گرانقدر کشور عزیزمان ایران را خواهانم. سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن آغاز شد و امروز به کار خود پایان می دهد. مراسم اختتامیه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بدون حضور مردم و فقط با حضور داوران و نامزدهای دریافت جایزه بخش های مختلف جشنوار..

پیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجرپیام معاون رییس‌جمهور به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، محمدباقر نوبخت، در پیامی برای اختتامیه جشنواره موسیقی فجر نوشت: جشنواره موسیقی فجر در هر سال، فرصت مغتنمی بود تا ضمن تجدید دیدار با هنرمندان شریف موسیقی، در کنار علاقه مندان این هنر ارزنده، از آواها و نواهای موسیقایی بهره مند شوم.

در ادامه پیام نوبخت آمد است: بسیار خرسندم که شرایط خاص ناشی از ویروس کووید ۱۹ و بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، سبب تعطیلی جشنواره موسیقی فجر امسال نشد و با مسئولیت پذیری، همدلی و برنامه ریزی خوب دست اندرکاران هنری و موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همیاری هنرمندان موسیقی، این مهم به صورت مجازی برای مخاطبان و علاقه مندان به اجرا درآمد. از خداوند بزرگ توفیق روزافزون هنرمندان گرانقدر کشور عزیزمان ایران را خواهانم.

سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن آغاز شد و امروز به کار خود پایان می دهد. مراسم اختتامیه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بدون حضور مردم و فقط با حضور داوران و نامزدهای دریافت جایزه بخش های مختلف جشنواره ساعت ۱۶ در تالار وحدت برگزار می شود.

در این مراسم علاوه بر معرفی برگزیدگان بخش رقابتی جایزه باربَد و برگزیدگان جایزه ترانه و جایزه موسیقی و رسانه، نکوداشتی برای حسن ناهید، محمدرضا اسحاقی گرجی، ملیحه سعیدی و زنده یاد احمدعلی راغب برگزار می شود.