پیام روبرتو کارلوس برای کریستیانو رونالدو

پیام روبرتو کارلوس برای کریستیانو رونالدو ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل بعد از رکورد جدید کریستیانو رونالدو پیام ستایشی را برای او منتشر کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، کریستیانو رونالدو در دیدار برابر تیم ملی فوتبال سوئد در لیگ ملت های اروپا موفق شد تا هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. رونالدو با دو گلی که در این بازی به ثمر رساند به نخستین بازیکن در تاریخ فوتبال اروپا تبدیل شد که توانسته رکورد ۱۰۰ گل ملی را پشت سر گذارد. او اکنون با رکورد علی دایی که ۱۰۹ گل ملی به ثمر رسانده است تنها ۸ گل فاصله دارد و به نظر می رسد که به راحتی می تواند این رکورد را هم پشت سر گذارد تا به عنوان بهترین گلزن تاریخ بازی های ملی دست پیدا کند. روبرتو کارلوس بعد از رکورد جدید کریستیانو رونالدو در پیامی به ستایش از او پرداخت و نوشت: ۱۰۱ گل ای مرد! قطعا شایستگی بیشتر از این را هم داری. او در ادامه نوشت: کارنامه ای درخشان از مردی خوب و حرفه ای. تبریک به تو. از این لحظه لذت ببر. به خوشحال کردن ما ادامه بده. انتهای پیام

پیام روبرتو کارلوس برای کریستیانو رونالدو

پیام روبرتو کارلوس برای کریستیانو رونالدو

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل بعد از رکورد جدید کریستیانو رونالدو پیام ستایشی را برای او منتشر کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، کریستیانو رونالدو در دیدار برابر تیم ملی فوتبال سوئد در لیگ ملت های اروپا موفق شد تا هر دو گل تیمش را به ثمر رساند.

رونالدو با دو گلی که در این بازی به ثمر رساند به نخستین بازیکن در تاریخ فوتبال اروپا تبدیل شد که توانسته رکورد ۱۰۰ گل ملی را پشت سر گذارد.

او اکنون با رکورد علی دایی که ۱۰۹ گل ملی به ثمر رسانده است تنها ۸ گل فاصله دارد و به نظر می رسد که به راحتی می تواند این رکورد را هم پشت سر گذارد تا به عنوان بهترین گلزن تاریخ بازی های ملی دست پیدا کند.

روبرتو کارلوس بعد از رکورد جدید کریستیانو رونالدو در پیامی به ستایش از او پرداخت و نوشت: ۱۰۱ گل ای مرد! قطعا شایستگی بیشتر از این را هم داری.

او در ادامه نوشت: کارنامه ای درخشان از مردی خوب و حرفه ای. تبریک به تو. از این لحظه لذت ببر. به خوشحال کردن ما ادامه بده.

انتهای پیام