پلمب یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از حریف تیم ملی فوتبال ایران

پلمب یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از حریف تیم ملی فوتبال ایران خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه، از پلمب یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از تیم فوتبال انگلیس در مقابل تیم ملی ایران خبر داد. بر اساس این گزارش که روز سه‌شنبه اول آذر منتشر شد، یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای واقع در خیابان شریعتی تهران که در صفحه مجازی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با درج «مطالب ضد ملی، از تیم فوتبال انگلیس حمایت و آرزوی ناکامی برای تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کرده بود»، دوشنبه‌شب با دستور قضایی پلمب شد. خبرگزاری میزان به نام رستوران اشاره نکرده است. تیم ملی ایران روز ۳۰ آبان با نتیجه ۶ بر ۲ به تیم انگلیس باخت و سنگین‌ترین شکست تاریخ آن در جام‌های جهانی رقم خورد. تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته و در ارتباط با اعتراضات سراسری، هدف انتقادهای زیادی قرار گرفته بود و بسیاری از معترضان خواستار حمایت بازیکنان از این اعتراضات و حتی کناره‌گیری تیم از مسابقات جام جهانی شده‌اند. اعضای تیم ملی فوتبال ایران همچنین در آستانه اعزام به قطر، پس از آن‌که با ابراهیم رئیسی..

پلمب یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از حریف تیم ملی فوتبال ایران عکس آرشیوی است

خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه، از پلمب یک رستوران در تهران به اتهام هواداری از تیم فوتبال انگلیس در مقابل تیم ملی ایران خبر داد.

بر اساس این گزارش که روز سه‌شنبه اول آذر منتشر شد، یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای واقع در خیابان شریعتی تهران که در صفحه مجازی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با درج «مطالب ضد ملی، از تیم فوتبال انگلیس حمایت و آرزوی ناکامی برای تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کرده بود»، دوشنبه‌شب با دستور قضایی پلمب شد.

خبرگزاری میزان به نام رستوران اشاره نکرده است.

تیم ملی ایران روز ۳۰ آبان با نتیجه ۶ بر ۲ به تیم انگلیس باخت و سنگین‌ترین شکست تاریخ آن در جام‌های جهانی رقم خورد.

تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته و در ارتباط با اعتراضات سراسری، هدف انتقادهای زیادی قرار گرفته بود و بسیاری از معترضان خواستار حمایت بازیکنان از این اعتراضات و حتی کناره‌گیری تیم از مسابقات جام جهانی شده‌اند.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران همچنین در آستانه اعزام به قطر، پس از آن‌که با ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی، دیدار کردند مورد انتقادهای شدیدی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفتند.

در زمان برگزاری مسابقه روز دوشنبه، شماری از هواداران ایرانی فوتبال شعار «بی‌شرف بی‌شرف» در ورزشگاه آل خلیفه دوحه سر دادند. برخی از آن‌ها نیز تی‌شرت‌هایی با شعار «زن، زندگی، آزادی» پوشیدند.

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از خوشحالی برخی شهروندان در ایران بعد از شکست تیم ملی در برابر انگلیس خبر می‌دهد.

با استفاده از گزارش خبرگزاری میزان، سایت رادیو فردا/د.خ/ک.ر
Radio Eram

FREE
VIEW