پلمب یک واحد گردشگری در استان تهران

پلمب یک واحد گردشگری در استان تهران یک واحد پذیرایی گردشگری به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در شهر قدس، یکی از شهرستان‌های استان تهران پلمب شد. به گزارش ایسنا، صیاد جعفری‌فرد - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان قدس - گفت: این واحد پذیرایی گردشگری پس از دریافت یک نوبت اخطار برای رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ویروس کرونا، با همکاری دادستان و رییس پلیس اماکن این شهرستان پلمب شد. او افزود: شهرستان قدس در محور مواصلاتی شهر تهران به استان‌های غربی کشور قرار دارد، به همین منظور نظارت بر تاسیسات پذیرایی در شهرستان قدس از زمان شیوع ویروس کرونا با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود. جعغری‌فرد گفت: تمام تلاش ما در حمایت از فعالیت تاسیسات گردشگری است. در مراحل اول سعی می‌کنیم با ارسال اخطار واحد پذیرایی را ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم اما در نهایت خط قرمز ما سلامت مردم و گردشگران است و در صورت رعایت نکردن موارد خواسته‌شده اقدام به تعطیلی واحد پذیرایی می‌کنیم. وزارت بهداشت از مردم خواسته گزارش‌های نقض پروتکل‌های بهداشتی در زمینه کروناویر..

پلمب یک واحد گردشگری در استان تهران

پلمب یک واحد گردشگری در استان تهران

یک واحد پذیرایی گردشگری به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در شهر قدس، یکی از شهرستان‌های استان تهران پلمب شد.

به گزارش ایسنا، صیاد جعفری‌فرد – رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان قدس – گفت: این واحد پذیرایی گردشگری پس از دریافت یک نوبت اخطار برای رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ویروس کرونا، با همکاری دادستان و رییس پلیس اماکن این شهرستان پلمب شد.

او افزود: شهرستان قدس در محور مواصلاتی شهر تهران به استان‌های غربی کشور قرار دارد، به همین منظور نظارت بر تاسیسات پذیرایی در شهرستان قدس از زمان شیوع ویروس کرونا با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود.

جعغری‌فرد گفت: تمام تلاش ما در حمایت از فعالیت تاسیسات گردشگری است. در مراحل اول سعی می‌کنیم با ارسال اخطار واحد پذیرایی را ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم اما در نهایت خط قرمز ما سلامت مردم و گردشگران است و در صورت رعایت نکردن موارد خواسته‌شده اقدام به تعطیلی واحد پذیرایی می‌کنیم.

وزارت بهداشت از مردم خواسته گزارش‌های نقض پروتکل‌های بهداشتی در زمینه کروناویروس را به سامانه‌ پیامکی ۳۰۰۰۱۲۹ و سامانه جامع sajam.scpd.ir و همچنین شماره تلفن ۱۹۰ اعلام کنند.

انتهای پیام