خانه / بالا / پخش اعلامیه تهدیدآمیز علیه مسلمانان در آلمان

پخش اعلامیه تهدیدآمیز علیه مسلمانان در آلمان

افراد ناشناس نوشته‌ هایی را در پاکت‌های تمبر نخورده، به صندوق‌های پستی خانه‌ها انداخته‌اند با این مضنون: «ای مسلمانان آلمان! دست اندازی شما به کشور ما شکست می‌خورد. ملت آلمان به پا خواهد خاست و بیش از پیش پی خواهد برد که شما دشمن مایید و از ما بیزارید.»

«محبت نیوز»- موضوعی که این روزها هیاهوی بسیاری در آلمان راه انداخته است، توزیع اعلامیهای در محله‌های ترک‌نشین و مسلمان‌نشین شهر کلن است. در اعلامیه‌ای که در محله «مولهایم» کلن توزیع شده است، این جمله به چشم می‌خورد: « دست‌اندازی شما به سرزمین ما شکست می‌خورد». بر روی سربرگ این نامه‌ها آرم «صلیب شکسته» که یادآور آلمان نازی است، به چشم می‌خورد. آدرس نویسنده نیز بر روی پاکت‌ها به این شرح است: «واحد سلاح اتمی آلمان».

یکشنبه نهم ژوئن، پانزدهمین سالگرد بمب‌گذاری گروه ناسیونال سوسیالیست‌های زیرزمینی (NSU) در شهر کلن آلمان با ده‌ها زخمی بود. این گروه سه نفری طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶، یک پلیس آلمانی و ۹ مغازه‌دار ترک و یونانی را به قتل رساند. هدف این قتل‌ها، رعب‌آفرینی در میان مهاجران بود.

پلیس می‌گوید تا کنون شواهد یک تهدید مشخص در این زمینه را نیافته ولی مراسم سالگرد بمب‌گذاری در “خیابان کویپ” شهر کلن مانند همیشه با حضور ماموران انجام شد.

همچنین بررسی کنید

حمایت وزارت دادگستری آمریکا از گشایش یک مسجد در میشیگان

یک گروه از مسلمان در شکایتی مقام های ایالت میشیگان را متهم کردند که به …

نمایش مجسمه نجات‌یافته کلیسای نوتردام

پنج ماه پس از حادثه آتش‌سوزی کلیسای نوتردام، مجسمه خروس مسی که پیش‌تر بر روی …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super