پایان یک چهارم نهایی اپن آمریکا با صعود مدعیان

پایان یک چهارم نهایی اپن آمریکا با صعود مدعیان دومینیک تیم، دنیل مدودف و سرنا ویلیامیز با شکست حریفان خود به نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا صعود کردند. به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن آمریکا صبح امروز (پنجشنبه) به پایان رسید و تنیسور های مدعی توانستند به نیمه نهایی صعود کنند. در یکی از بازی های مهم دومینیک تیم برابر الکس د مینائور قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور اتریشی در ست نخست ۶ بر یک حریفش را شکست داد و در ست دوم ۶ بر ۲ پیروز شد. برتری مرد شماره سه جهان در ست سوم هم ادامه داشت و آن را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد. در دیگر دیدار دنیل مدودف به مصاف آندری روبیلف رفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور روس برای پیروزی در ست نخست به زحمت افتاد و در تای بریک ۷ بر ۶ حریف خود را شکست داد. او در ست دوم ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت. شرایط در ست سوم هم مانند ست اول پیش رفت و مدودف با نتیجه ۷ بر ۶ حریف روس خود را مغلوب کرد. مدودف در نیمه نهایی به مصاف تیم می رود. دیگر دیدار این مرحله را الکساندر زورف و پابلو کارنیو برگزار می کنند. در بخش بانوان سرنا ویلیامز برابر پیرونکووا..

پایان یک چهارم نهایی اپن آمریکا با صعود مدعیان

پایان یک چهارم نهایی اپن آمریکا با صعود مدعیان

دومینیک تیم، دنیل مدودف و سرنا ویلیامیز با شکست حریفان خود به نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا صعود کردند.

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن آمریکا صبح امروز (پنجشنبه) به پایان رسید و تنیسور های مدعی توانستند به نیمه نهایی صعود کنند. در یکی از بازی های مهم دومینیک تیم برابر الکس د مینائور قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور اتریشی در ست نخست ۶ بر یک حریفش را شکست داد و در ست دوم ۶ بر ۲ پیروز شد. برتری مرد شماره سه جهان در ست سوم هم ادامه داشت و آن را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد.

در دیگر دیدار دنیل مدودف به مصاف آندری روبیلف رفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور روس برای پیروزی در ست نخست به زحمت افتاد و در تای بریک ۷ بر ۶ حریف خود را شکست داد. او در ست دوم ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت. شرایط در ست سوم هم مانند ست اول پیش رفت و مدودف با نتیجه ۷ بر ۶ حریف روس خود را مغلوب کرد.

مدودف در نیمه نهایی به مصاف تیم می رود. دیگر دیدار این مرحله را الکساندر زورف و پابلو کارنیو برگزار می کنند.

در بخش بانوان سرنا ویلیامز برابر پیرونکووا قرار گرفت و ۲ بر یک حریفش را شکست داد. تنیسور آمریکایی ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۴ واگذار کرد اما در دو ست دیگر توانست پیروز شود. او ابتدا با نتیجه ۶ بر ۳ برابر حریفش پیروز شد و در ادامه ۶ بر ۲ حریفش را مغلوب کرد تا در جمع چهار تنیسور برتر قرار بگیرد.

بامداد پنجشنبه ویکتوریا آزارنکا به مصاف الیس مرتنس رفت و به راحتی حریف بلژیکی اش را با نتیجه ۲ بر صفر برد. تنیسور اهل بلاروس در ست اول ۶ بر یک پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر صفر به نفع خود پایان داد.

آزارنکا بامداد جمعه در نیمه نهایی برابر ویلیامز قرار خواهد گرفت و نائومی اوساکا به مصاف جنیفر برادی خواهد رفت.

انتهای پیام