پایان تعطیلی وزنه‌برداران با برگزاری لیگ/ کرونا در پاییز دردساز می‌شود؟

پایان تعطیلی وزنه‌برداران با برگزاری لیگ/ کرونا در پاییز دردساز می‌شود؟ تعطیلی وزنه‌برداری ایران رو به اتمام است و وزنه‌برداران باید خود را برای آغاز فصل جدید لیگ برتر آماده کنند. به گزارش ایسنا، لیگ برتر وزنه برداری در سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه کاره به پایان رسید و بدون برگزاری مرحله پایانی، تیم های اول تا سوم معرفی شدند. در شرایطی که رشته‌های دیگر هم مقدمات برگزاری مسابقات خود را فراهم کرده‌اند، فدراسیون وزنه‌برداری هم بعد از گذشت شش ماه از تعطیلی این رشته در ایران به نظر می‌رسد بالاخره دست به کار شده و می‌خواهد به این تعطیلی پایان دهد. فدراسیون در نامه‌ای به تیم‌ها اعلام کرده که جلسه هماهنگی لیگ هفتم مهرماه برگزار می‌شود. البته با توجه به این که گفته می‌شود در فصل پاییز امکان دارد شیوع ویروس کرونا افزایش پیدا می‌کند، باید دید شرایط برگزاری لیگ وزنه‌برداری فراهم می‌شود یا خیر؟ در وزنه‌برداری با وجود این که رقابت رو در رو وجود ندارد اما ورزشکاران در حین مسابقه از پودر و هالتر مشترک استفاده می‌کنند از طرفی در سالن گرم کردن هم معمولا ورزشکاران زیادی به همراه کادر فنی تیم‌..

پایان تعطیلی وزنه‌برداران با برگزاری لیگ/ کرونا در پاییز دردساز می‌شود؟

پایان تعطیلی وزنه‌برداران با برگزاری لیگ/ کرونا در پاییز دردساز می‌شود؟

تعطیلی وزنه‌برداری ایران رو به اتمام است و وزنه‌برداران باید خود را برای آغاز فصل جدید لیگ برتر آماده کنند.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر وزنه برداری در سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه کاره به پایان رسید و بدون برگزاری مرحله پایانی، تیم های اول تا سوم معرفی شدند.
در شرایطی که رشته‌های دیگر هم مقدمات برگزاری مسابقات خود را فراهم کرده‌اند، فدراسیون وزنه‌برداری هم بعد از گذشت شش ماه از تعطیلی این رشته در ایران به نظر می‌رسد بالاخره دست به کار شده و می‌خواهد به این تعطیلی پایان دهد.

فدراسیون در نامه‌ای به تیم‌ها اعلام کرده که جلسه هماهنگی لیگ هفتم مهرماه برگزار می‌شود.

البته با توجه به این که گفته می‌شود در فصل پاییز امکان دارد شیوع ویروس کرونا افزایش پیدا می‌کند، باید دید شرایط برگزاری لیگ وزنه‌برداری فراهم می‌شود یا خیر؟ در وزنه‌برداری با وجود این که رقابت رو در رو وجود ندارد اما ورزشکاران در حین مسابقه از پودر و هالتر مشترک استفاده می‌کنند از طرفی در سالن گرم کردن هم معمولا ورزشکاران زیادی به همراه کادر فنی تیم‌ها حضور دارند که همین مساله تجمع نگرانی‌ها را بیش‌تر می‌کند.

فدراسیون اگر بخواهد لیگ را برگزار کند باید برای تمام این موارد به فکر چاره باشد تا مشکلی وزنه‌برداران و مربیان آن‌ها را تهدید نکند.

انتهای پیام