پاکسازی دریاچه آزادی توسط غواصان و قهرمانان قایقرانی

پاکسازی دریاچه آزادی توسط غواصان و قهرمانان قایقرانی برای اولین بار در یک کار نمادین کف دریاچه آزادی با همکاری غواصان فدراسیون نجات غریق و قهرمانان قایقرانی روز چهارشنبه ۲۶ شهریور پاکسازی می‌شود. به گزارش ایسنا، در یک کار نمادین و در جهت فرهنگ سازی و کمک به محیط زیست روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ساعت 3 بعد از ظهر کف دریاچه آزادی برای اولین بار با همکاری غواصان فدراسیون نجات غریق و قهرمانان قایقرانی پاکسازی خواهد شد. این مراسم با حضور رئیس کمیته ملی المپیک ، معاونین وزارت ورزش و جوانان و مسوولان ارشد سازمان محیط زیست و رئیس فدراسیون قایقرانی و جمعی از قهرمانان قایقرانی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. انتهای پیام

پاکسازی دریاچه آزادی توسط غواصان و قهرمانان قایقرانی

پاکسازی دریاچه آزادی توسط غواصان و قهرمانان قایقرانی

برای اولین بار در یک کار نمادین کف دریاچه آزادی با همکاری غواصان فدراسیون نجات غریق و قهرمانان قایقرانی روز چهارشنبه ۲۶ شهریور پاکسازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، در یک کار نمادین و در جهت فرهنگ سازی و کمک به محیط زیست روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ساعت 3 بعد از ظهر کف دریاچه آزادی برای اولین بار با همکاری غواصان فدراسیون نجات غریق و قهرمانان قایقرانی پاکسازی خواهد شد.

این مراسم با حضور رئیس کمیته ملی المپیک ، معاونین وزارت ورزش و جوانان و مسوولان ارشد سازمان محیط زیست و رئیس فدراسیون قایقرانی و جمعی از قهرمانان قایقرانی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام