پاپ فرانسیس خواستار کمک به مهاجران و پایان دادن به جنگ داخلی لیبی شد

پاپ فرانسیس روز یکشنبه از رهبران سیاسی و نظامی لیبی خواست که به خشونت‌های خود پایان دهند و از جوامع بین‌المللی درخواست کرد که فلاکت و بدبختی‌های مهاجرانی که در دام این کشور بی قانون افتاده‌اند را از یاد نبرند. به گزارش آسوشیتدپرس، پاپ در طول مراسم نیایش هفتگی خود در میدان سنت پیترز واتیکان خوستار «پایان دادن به خشونت» و پیمودن مسیری به سمت «صلح، ثبات، و وحدت» در لیبی شد. او گفت که هزاران مهاجر، پناهنده، و آواره داخلی در لیبی بیشترین آسیب را از خشونت و استثمار و بهره‌کشی در این کشور می‌بینند. پاپ در پایان سخنانش افزود: «خشونت وجود دارد. ما همگی مسئولیت داریم. هیچکس نباید فکر کند که [از این مسئله] معاف است.»

پاپ فرانسیس روز یکشنبه از رهبران سیاسی و نظامی لیبی خواست که به خشونت‌های خود پایان دهند و از جوامع بین‌المللی درخواست کرد که فلاکت و بدبختی‌های مهاجرانی که در دام این کشور بی قانون افتاده‌اند را از یاد نبرند.

به گزارش آسوشیتدپرس، پاپ در طول مراسم نیایش هفتگی خود در میدان سنت پیترز واتیکان خوستار «پایان دادن به خشونت» و پیمودن مسیری به سمت «صلح، ثبات، و وحدت» در لیبی شد.

او گفت که هزاران مهاجر، پناهنده، و آواره داخلی در لیبی بیشترین آسیب را از خشونت و استثمار و بهره‌کشی در این کشور می‌بینند.

پاپ در پایان سخنانش افزود: «خشونت وجود دارد. ما همگی مسئولیت داریم. هیچکس نباید فکر کند که [از این مسئله] معاف است.»

Radio Eram

FREE
VIEW