پاناسونیک جاروی مخصوص برداشتن ایرپادها از ریل‌های قطار ساخت!

پاناسونیک جاروی مخصوص برداشتن ایرپادها از ریل‌های قطار ساخت! شرکت پاناسونیک یک جاروی مخصوص برای نجات ایرپادهایی که از گوش مسافران مترو و قطار به میان ریل‌ها می‌افتد، ساخته‌ است. به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، از دست دادن یک یا هر دو هدفون بی‌سیم(ایرپاد) در مسیرهای مترو یا قطار به یک معضل معمول تبدیل شده است، اما شرکت "پاناسونیک" راهی برای بازیابی آنها اندیشیده است. این شرکت با همکاری گروه راه آهن "JR East" ژاپن یک دستگاه خلاء بی‌سیم ساخته است که می‌تواند به سرعت این هدفون‌های بیسیم را از میان سنگ ریزه‌های بستر ریل‌های قطار جمع کند. همانطور که مطبوعات ژاپن اشاره کرده‌اند، مسئولان راه‌آهن معمولاً از یک ماشین گیرنده مکانیکی برای برداشتن اشیاء گمشده و درون ریل افتاده مانند کفش یا وسایل بزرگتر استفاده می‌کنند. اما ایرپادهای بیسیم به قدری کوچک هستند که بین سنگ ریزه‌ها گم می‌شوند و گاهی یافتن و برداشتن آنها تقریباً غیرممکن می‌شود. اما این جارو با استفاده از لوله‌هایی که به اندازه انگشتان دست انسان هستند، می‌تواند ایرپادها را از میان سنگ‌ها و فضاهای تنگ و کوچک بمکد، سپس آنها را بدون ای..

پاناسونیک جاروی مخصوص برداشتن ایرپادها از ریل‌های قطار ساخت!

پاناسونیک جاروی مخصوص برداشتن ایرپادها از ریل‌های قطار ساخت!

شرکت پاناسونیک یک جاروی مخصوص برای نجات ایرپادهایی که از گوش مسافران مترو و قطار به میان ریل‌ها می‌افتد، ساخته‌ است.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، از دست دادن یک یا هر دو هدفون بی‌سیم(ایرپاد) در مسیرهای مترو یا قطار به یک معضل معمول تبدیل شده است، اما شرکت "پاناسونیک" راهی برای بازیابی آنها اندیشیده است.

این شرکت با همکاری گروه راه آهن "JR East" ژاپن یک دستگاه خلاء بی‌سیم ساخته است که می‌تواند به سرعت این هدفون‌های بیسیم را از میان سنگ ریزه‌های بستر ریل‌های قطار جمع کند.

همانطور که مطبوعات ژاپن اشاره کرده‌اند، مسئولان راه‌آهن معمولاً از یک ماشین گیرنده مکانیکی برای برداشتن اشیاء گمشده و درون ریل افتاده مانند کفش یا وسایل بزرگتر استفاده می‌کنند. اما ایرپادهای بیسیم به قدری کوچک هستند که بین سنگ ریزه‌ها گم می‌شوند و گاهی یافتن و برداشتن آنها تقریباً غیرممکن می‌شود.

اما این جارو با استفاده از لوله‌هایی که به اندازه انگشتان دست انسان هستند، می‌تواند ایرپادها را از میان سنگ‌ها و فضاهای تنگ و کوچک بمکد، سپس آنها را بدون اینکه مانند جارو برقی به درون خود هدایت کند، در جای خود نگه می‌دارد.

شرکت "JR East" می‌گوید که بین ماه‌های ژوئیه تا سپتامبر تعداد ۹۵۰ حادثه افتادن ایرپاد در ۷۸ ایستگاه قطار داشته است. این ایربادها معمولا بعد از حرکت آخرین قطارهای روز برداشته می‌شوند که به گفته کارگران، کار سنگین و دشواری است.

این مشکل فقط به ژاپن محدود نمی‌شود، در ایالات متحده، به ویژه نیویورک نیز به طور گسترده وجود دارد. یکی از کارگران متروی نیویورک به نیویورک پست گفت: این مسئله همیشه اتفاق می‌افتد. هفته گذشته من مجبور شدم یک مرد را که قصد داشت برای برداشتن ایرپاد خود به میان ریل‌ها برود، متوقف کنم.

اکنون با ابداع این مکنده توسط شرکت پاناسونیک به نظر می‌رسد روند امور تسهیل شود و مردم نیازی به صبر کردن و مراجعه در روز بعد برای تحویل گرفتن ایرپادهای خود نداشته باشند، چرا که پس از عبور قطار می‌توان به راحتی ایرپادهای افتاده را برداشت.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW