پاداش سال٩٧ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود

پاداش سال٩٧ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت پاداش باقیمانده سال ٩٧ تا پایان امسال خبر داد و گفت: تلاش داریم تا با همکاری سازمان برنامه و بودجه پاداش سال ٩٨ را نیز در صورت تخصیص اعتبار پرداخت کنیم. به گزارش ایسنا، ژاله فرامرزیان امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان در هفته پدافند غیرعامل برگزار شد، اظهار کرد: اقداماتی درباره بهسازی اماکن ورزشی بزرگ در تهران ها و استان ها با همکاری شرکت توسعه انجام داه ایم تا در شرایط خاص امنیت لازم را داشته باشند. وی افزود: تعاملی با معاونان وزارت ورزش برقرار کردیم تا الزامات رعایت پدافند غیرعامل را در دو حوزه ورزش و جوانان و مبتنی بر سند راهبردی طراحی و تدوین کردیم. معاون وزیر ورزش گفت: این وزارتخانه جزو نخستین دستگاه هایی است که در شرایط خاص نظیر سیل و زلزله و... اماکن خود را در اختیار شرایط بحران قرار داده است. فرامرزیان گفت: اقدامات بازدارنده را در شرایط خاص انجام دادیم و همچنین اقدامات پیشگیرانه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونا به طور مفصل دنبال می کنیم..

پاداش سال٩٧ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود

پاداش سال٩٧ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت پاداش باقیمانده سال ٩٧ تا پایان امسال خبر داد و گفت: تلاش داریم تا با همکاری سازمان برنامه و بودجه پاداش سال ٩٨ را نیز در صورت تخصیص اعتبار پرداخت کنیم.

به گزارش ایسنا، ژاله فرامرزیان امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان در هفته پدافند غیرعامل برگزار شد، اظهار کرد: اقداماتی درباره بهسازی اماکن ورزشی بزرگ در تهران ها و استان ها با همکاری شرکت توسعه انجام داه ایم تا در شرایط خاص امنیت لازم را داشته باشند.

وی افزود: تعاملی با معاونان وزارت ورزش برقرار کردیم تا الزامات رعایت پدافند غیرعامل را در دو حوزه ورزش و جوانان و مبتنی بر سند راهبردی طراحی و تدوین کردیم.

معاون وزیر ورزش گفت: این وزارتخانه جزو نخستین دستگاه هایی است که در شرایط خاص نظیر سیل و زلزله و… اماکن خود را در اختیار شرایط بحران قرار داده است.

فرامرزیان گفت: اقدامات بازدارنده را در شرایط خاص انجام دادیم و همچنین اقدامات پیشگیرانه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونا به طور مفصل دنبال می کنیم.

معاون وزیر خاطرنشان کرد: تولیدات خوبی درباره محتوای پدافند غیرعامل در حوزه ورزش انجام شده است، در حقیقت پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای است که در صورت بروز حادثه برای مدیریت بحران در شرایط اقدامات نظامی و غیرنظامی پیش بینی شده است.

وی افزود: اقدامات ما در پدافند غیرعامل غیرمسلحانه است و نقش افزایش بازدارندگی و پیشگیری از آسیب به مردم را دارد که تلاش می کنیم آوزش هایی نیز در این زمینه ارائه دهیم.

فرامرزیان همچنین درباره نقش سمن ها و سازمان های مردم نهاد در پدافند غیر عامل گفت: ما بیش از سه هزار سمن داریم که آنها می توانند خدمات خوبی درباره کاهش آسیب به مردم در شرایط خاص ارایه دهند که وزارت ورزش همیشه در زمان بروز حوادث و بحران ها پیش قدم بوده و اقدامات لازم را انجام داده است.

فرامرزیان همچنین درباره آمار زیاد کرونا در بین ورزشکاران گفت: درباره رشته های تخصصی متولی این مسأله فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا است و انجام فعالیت ورزشی یا مسابقات و اردوها معطوف به تصمیم ستاد کرونا در تهران و استان ها است. البته در این زمینه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم تا مشکلی برای ورزشکار پیش نیاید. هر چند فدراسیون پزشکی به طور مرتب در حال رصد کردن این موارد در شرایط کرونا است.

فرامرزیان گفت: در شروع کرونا وزارت ورزش فضاهای خوابگاه های ورزشی و حتی سالن ها را به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی قرار می دهد و این مساله در صورت نیاز تداوم خواهد داشت.

فرامرزیان در ادامه درباره بودجه تخصیص یافته به فدراسیون ها اظهار کرد: ما به میزان بودجه ای که اختصاص می دهند توزیع می کنیم، ابتدای سال رقم تخصیصی بسیار کم بود و بعد با منابع جدیدی که جذب شد توانستیم اعتباری را به فدراسیونها تخصیص دهیم. بنابراین اولین مرحله از بودجه ٢٧صدم درصد را که دریافت کردیم پنج درصد به فدراسیون ها دادیم تا به هیات های استانی تخصیص دهند.

وی درباره پاداش قهرمانان نیز گفت: پاداش باقیمانده سال ٩٧ منهای بازی های آسیایی جاکارتا که پرداخت شده در حال انجام است و تلاش داریم تا پایان سال با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و در صورت تخصیص یودجه پاداش سال ٩٨ را هم پرداخت کنیم.

معاون وزیر ورزش درباره اعتبار هفت میلیارد ریالی برای تکمیل خوابگاه تیر و کمان گفت: قرار شد از محل ٢٧صدم درصد در بخش عمرانی به اعتبارات شرکت توسعه اضافه شود و شرکت توسعه اماکن ورزشی قول داد که این رقم را در اختیار پیمانکار قرار دهد اگر انجام نشود این رقم در پایان سال از شرکت توسعه کسر خواهد شد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW