ویتوریا: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود

ویتوریا: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود سرمربی پرتغالی النصر عربستان تاکید کرد که دیدار دوم تیمش با سپاهان متفاوت خواهد بود. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، النصر عربستان در دیدار نخست خود در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف سپاهان خواهد رفت. النصر در دیدار رفت دو روز پیش موفق شد که سپاهان را با دو گل شکست دهد. روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر در نشست خبری قبل از بازی گفت: دیدار برگشت با سپاهان کاملا متفاوت با دیدار رفت خواهد بود.نماینده ایران با نهایت توان به دنبال پیروزی خواهد بود. آنها برای صعود نیاز به پیروزی دارند و از طرف دیگر هم می خواهند شکست در دیدار رفت را جبران کنند. او ادامه داد: باید به خوبی آماده این دیدار شویم. بدون شک دیدار با سپاهان اسان نخواهد بود. هدف النصر در دیدار برگشت تنها پیروزی و کسب سه امتیاز است. ویتوریا در پایان گفت: ما روی هر بازی تمرکز خاصی داریم و گام به گام پیش می رویم. تنها به سه امتیاز فکر می کنیم. انگیزه ما بعد از هر بازی افزایش می یابد. فعلا که به دیدار برابر قهرمان ایران( به تعبیر سرمربی النصر) فکر می کنیم. انتهای پیام

ویتوریا: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود

ویتوریا: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود

سرمربی پرتغالی النصر عربستان تاکید کرد که دیدار دوم تیمش با سپاهان متفاوت خواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، النصر عربستان در دیدار نخست خود در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف سپاهان خواهد رفت.

النصر در دیدار رفت دو روز پیش موفق شد که سپاهان را با دو گل شکست دهد.

روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر در نشست خبری قبل از بازی گفت: دیدار برگشت با سپاهان کاملا متفاوت با دیدار رفت خواهد بود.نماینده ایران با نهایت توان به دنبال پیروزی خواهد بود. آنها برای صعود نیاز به پیروزی دارند و از طرف دیگر هم می خواهند شکست در دیدار رفت را جبران کنند.

او ادامه داد: باید به خوبی آماده این دیدار شویم. بدون شک دیدار با سپاهان اسان نخواهد بود. هدف النصر در دیدار برگشت تنها پیروزی و کسب سه امتیاز است.

ویتوریا در پایان گفت: ما روی هر بازی تمرکز خاصی داریم و گام به گام پیش می رویم. تنها به سه امتیاز فکر می کنیم. انگیزه ما بعد از هر بازی افزایش می یابد. فعلا که به دیدار برابر قهرمان ایران( به تعبیر سرمربی النصر) فکر می کنیم.

انتهای پیام