وزیر ورزش: سرخابی‌ها در ۴ سال گذشته بودجه دولتی نگرفتند

وزیر ورزش: سرخابی‌ها در ۴ سال گذشته بودجه دولتی نگرفتند وزیر ورزش و جوانان در جلسه خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: کارهای بزرگی در یک سال گذشته انجام گرفت که بعد از سال‌ها دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بتوانند سند مالکیت ورزشگاه‌های مرغوبکار و درفشی‌فر را دریافت کنند. به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر اظهار کرد: حسابرسی سال‌های مختلف و تهیه گزارش‌های مالی دو باشگاه با تلاش شبانه‌روزی انجام شد تا بتوانیم سرخابی‌ها را به بازار بورس وارد کنیم. وی گفت: این دو باشگاه از گذشته با مشکلات زیادی مواجه بودند و اخیرا هم به خاطر شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی مشکلات بیشتر شده بود و لازم بود که هر چه زودتر اقدامات لازم برای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس صورت گیرد. سلطانی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: این دو باشگاه در ۴ سال گذشته هیچ‌گونه بودجه دولتی دریافت نکردند و علیرغم همه مشکلات اقتصادی که وجود داشت سرخابی‌ها بهترین نتیجه را توانستند در ۴ سال گذشته کسب کنند. انتهای پیام

وزیر ورزش: سرخابی‌ها در ۴ سال گذشته بودجه دولتی نگرفتند

وزیر ورزش: سرخابی‌ها در ۴ سال گذشته بودجه دولتی نگرفتند

وزیر ورزش و جوانان در جلسه خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: کارهای بزرگی در یک سال گذشته انجام گرفت که بعد از سال‌ها دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بتوانند سند مالکیت ورزشگاه‌های مرغوبکار و درفشی‌فر را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر اظهار کرد: حسابرسی سال‌های مختلف و تهیه گزارش‌های مالی دو باشگاه با تلاش شبانه‌روزی انجام شد تا بتوانیم سرخابی‌ها را به بازار بورس وارد کنیم.

وی گفت: این دو باشگاه از گذشته با مشکلات زیادی مواجه بودند و اخیرا هم به خاطر شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی مشکلات بیشتر شده بود و لازم بود که هر چه زودتر اقدامات لازم برای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس صورت گیرد.

سلطانی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: این دو باشگاه در ۴ سال گذشته هیچ‌گونه بودجه دولتی دریافت نکردند و علیرغم همه مشکلات اقتصادی که وجود داشت سرخابی‌ها بهترین نتیجه را توانستند در ۴ سال گذشته کسب کنند.

انتهای پیام