وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی اختلالات شدید در اینترنت ایران را «جزئی» خواند

وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی اختلالات شدید در اینترنت ایران را «جزئی» خواند وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی در پی بیش از سه ماه اعمال محدودیت گسترده در اینترنت و انسداد شبکه‌های اجتماعی در میانه اعتراضات مردمی مدعی شد که اینرنت در ایران دارای «اختلالات جزئی» بوده که هم‌اکنون «رفع» شده است. عیسی زارع‌پور روز چهارشنبه ۳۰ آذر در حاشیه نشست هیات دولت جمهوری اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد «ضعیف شدن اینترنت» در کشور گفت: «هم‌اکنون مشکل خاصی وجود ندارد و می‌توانید چک کنید». از زمان آغاز اعتراضات مردمی تاکنون سرعت اینترنت در ایران به شدت محدود شده و شبکه‌های اجتماعی نیز مسدود شده‌اند. وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی همراه با شمار دیگری از مقامات به دلیل این سرکوب‌های اینترنتی در فهرست تحریم‌های ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار گرفته‌اند. نهادهای ناظر بر اینترنت جهانی، از جمله نت‌بلاکز، بارها از اختلال «بزرگ» در اینترنت و قطع اینترنت تلفن‌ همراه بسیاری از کاربران ایرانی، همچنین کاهش اتصال اینترنت ایران در سطح ملی به حدود ۲۵ درصد خبر داده‌اند. نهادهای حقوق بشری و کشورهای غربی نیز جمهوری اسلامی را ب..

وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی اختلالات شدید در اینترنت ایران را «جزئی» خواند وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی همراه با شمار دیگری از مقامات به دلیل سرکوب‌های اینترنتی در فهرست تحریم‌های ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار گرفته‌اند

وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی در پی بیش از سه ماه اعمال محدودیت گسترده در اینترنت و انسداد شبکه‌های اجتماعی در میانه اعتراضات مردمی مدعی شد که اینرنت در ایران دارای «اختلالات جزئی» بوده که هم‌اکنون «رفع» شده است.

عیسی زارع‌پور روز چهارشنبه ۳۰ آذر در حاشیه نشست هیات دولت جمهوری اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد «ضعیف شدن اینترنت» در کشور گفت: «هم‌اکنون مشکل خاصی وجود ندارد و می‌توانید چک کنید».

از زمان آغاز اعتراضات مردمی تاکنون سرعت اینترنت در ایران به شدت محدود شده و شبکه‌های اجتماعی نیز مسدود شده‌اند. وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی همراه با شمار دیگری از مقامات به دلیل این سرکوب‌های اینترنتی در فهرست تحریم‌های ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار گرفته‌اند.

نهادهای ناظر بر اینترنت جهانی، از جمله نت‌بلاکز، بارها از اختلال «بزرگ» در اینترنت و قطع اینترنت تلفن‌ همراه بسیاری از کاربران ایرانی، همچنین کاهش اتصال اینترنت ایران در سطح ملی به حدود ۲۵ درصد خبر داده‌اند.

نهادهای حقوق بشری و کشورهای غربی نیز جمهوری اسلامی را به محدود کردن دسترسی به اینترنت برای پنهان کردن سرکوب گسترده اعتراضات مردمی متهم و اقدامات این نظام را محکوم کرده‌اند.

با استفاده از گزارش خبرگزاری دانشجو، رادیو فردا/د.خ/ک.ر
Radio Eram

FREE
VIEW