وزیر آموزش و پرورش ایران: بازگشایی مدارس، به‌جز در مناطق قرمز، حضوری است

وزیر آموزش و پرورش ایران: بازگشایی مدارس، به‌جز در مناطق قرمز، حضوری است وزیر آموزش و پرورش ایران روز دوشنبه، ۱۰ شهریور، گفت بازگشایی مدارس به‌جز در مناطق قرمز به دلیل شیوع کرونا، حضوری خواهد بود. محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه مدارس از شنبه آینده بازگشایی خواهند شد گفت آموزش تلویزیونی نیز از ۱۵ شهریور اجرایی می‌شود. او دربارهٔ کاهش تراکم دانش‌آموزان در کلاس‌های درس از گروه‌بندی آنها در کلاس‌ها خبر داد. وزیر آموزش و پرورش ایران در حالی از غیرحضوری بودن کلاس‌ها در مناطق قرمز یاد می‌کند که بنا به گفته وزارت بهداشت، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند. پیشتر، رضوان حکیم‌زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، گفته بود سه میلیون و ۲۲۵ هزار دانش‌آموز به ‌دلیل نداشتن تبلت یا گوشی امکان عضویت در شبکه «شاد» را ندارند و با خطر «بازماندگی از تحصیل» روبه‌رو هستند. شبکه شاد را دولت ایران پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی مدارس، برای آموزش از راه دور دانش‌آموزان راه..

وزیر آموزش و پرورش ایران: بازگشایی مدارس، به‌جز در مناطق قرمز، حضوری است

وزیر آموزش و پرورش ایران روز دوشنبه، ۱۰ شهریور، گفت بازگشایی مدارس به‌جز در مناطق قرمز به دلیل شیوع کرونا، حضوری خواهد بود.

محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه مدارس از شنبه آینده بازگشایی خواهند شد گفت آموزش تلویزیونی نیز از ۱۵ شهریور اجرایی می‌شود.

او دربارهٔ کاهش تراکم دانش‌آموزان در کلاس‌های درس از گروه‌بندی آنها در کلاس‌ها خبر داد.

وزیر آموزش و پرورش ایران در حالی از غیرحضوری بودن کلاس‌ها در مناطق قرمز یاد می‌کند که بنا به گفته وزارت بهداشت، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

پیشتر، رضوان حکیم‌زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، گفته بود سه میلیون و ۲۲۵ هزار دانش‌آموز به ‌دلیل نداشتن تبلت یا گوشی امکان عضویت در شبکه «شاد» را ندارند و با خطر «بازماندگی از تحصیل» روبه‌رو هستند.

شبکه شاد را دولت ایران پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی مدارس، برای آموزش از راه دور دانش‌آموزان راه‌اندازی کرد.