وزارت بهداشت ایران: هنوز هفت میلیون نفر در کشور واکسن کرونا نزده‌اند

وزارت بهداشت ایران: هنوز هفت میلیون نفر در کشور واکسن کرونا نزده‌اند رئیس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت ایران می‌گوید هنوز «هفت میلیون نفر» از جمعیت کشور دُز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند. محسن زهرایی در این باره به تلویزیون جمهوری اسلامی گفت: «ما همچنان به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که برای زدن واکسن مراجعه کنند، زیرا مطالعات علمی نشان می‌دهد واکسن زدن می‌تواند ۵۰ تا ۸۰ درصد از ابتلای دیگران به بیماری کرونا پیشگیری کند». در همین حال سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از افزایش شمار بیماران شناسایی شده مبتلا به سویه اُمیکرون در کشور خبر داد. بر اساس توئیت شخصی محمد هاشمی، شمار بیماران شناسایی شده مبتلا به اُمیکرون اکنون به ۷۳۳ نفر رسیده است. استان‌های هرمزگان، تهران، خراسان رضوی، مازندران، اصفهان و مرکزی در صدر آمار شمار مبتلایان به این سویه قرار دارند.

وزارت بهداشت ایران: هنوز هفت میلیون نفر در کشور واکسن کرونا نزده‌اند

رئیس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت ایران می‌گوید هنوز «هفت میلیون نفر» از جمعیت کشور دُز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند.

محسن زهرایی در این باره به تلویزیون جمهوری اسلامی گفت: «ما همچنان به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که برای زدن واکسن مراجعه کنند، زیرا مطالعات علمی نشان می‌دهد واکسن زدن می‌تواند ۵۰ تا ۸۰ درصد از ابتلای دیگران به بیماری کرونا پیشگیری کند».

در همین حال سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از افزایش شمار بیماران شناسایی شده مبتلا به سویه اُمیکرون در کشور خبر داد.

بر اساس توئیت شخصی محمد هاشمی، شمار بیماران شناسایی شده مبتلا به اُمیکرون اکنون به ۷۳۳ نفر رسیده است.

استان‌های هرمزگان، تهران، خراسان رضوی، مازندران، اصفهان و مرکزی در صدر آمار شمار مبتلایان به این سویه قرار دارند.

Radio Eram

FREE
VIEW