ورود IOC به رسوایی های اخلاقی در ورزش

ورود IOC به رسوایی های اخلاقی در ورزش هیات اجرایی IOC در نشست خود موضوع امنیت ورزشکاران و رسوایی های اخلاقی اخیر در ورزش را مورد بررسی قرار می‌دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games، هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک فردا (چهارشنبه) یک جلسه مجازی را برگزار خواهد کرد که امنیت ورزشکاران از جمله موضوعات اصلی این نشست است. این موضوع به دلیل چندین رسوایی اخلاقی که در هفته و ماه های اخیر گزارش شده است، مورد بررسی قرار می گیرد. برای نمونه در رشته ژیمناستیک ورزشکاران کشورهایی چون انگلیس، هلند، استرالیا و نیوزلند ادعا کرده اند که مورد آزار قرار گرفته اند. همچنین در رشته سه گانه نیز مربی و کاپیتان تیم کره یکی از ورزشکاران را مورد سوء استفاده قرار دادند و او نیز خودکشی کرد و این دو نفر هم مادام العمر محروم شدند. اخیرا هم حقوق بشر اعلام کرده که چگونه ورزشکاران ژاپنی در کشور خود مورد آزار جسمی و جنسی مربیانشان قرار می گیرند. همچنین آماده سازی برای بازیهای به تعویق افتاده المپیک و پارالمپیک توکیو یکی دیگر از محورهای این نشست مجازی خواهد بود. انتهای پیام

ورود IOC به رسوایی های اخلاقی در ورزش

ورود IOC به رسوایی های اخلاقی در ورزش

هیات اجرایی IOC در نشست خود موضوع امنیت ورزشکاران و رسوایی های اخلاقی اخیر در ورزش را مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games، هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک فردا (چهارشنبه) یک جلسه مجازی را برگزار خواهد کرد که امنیت ورزشکاران از جمله موضوعات اصلی این نشست است.
این موضوع به دلیل چندین رسوایی اخلاقی که در هفته و ماه های اخیر گزارش شده است، مورد بررسی قرار می گیرد.
برای نمونه در رشته ژیمناستیک ورزشکاران کشورهایی چون انگلیس، هلند، استرالیا و نیوزلند ادعا کرده اند که مورد آزار قرار گرفته اند.
همچنین در رشته سه گانه نیز مربی و کاپیتان تیم کره یکی از ورزشکاران را مورد سوء استفاده قرار دادند و او نیز خودکشی کرد و این دو نفر هم مادام العمر محروم شدند.
اخیرا هم حقوق بشر اعلام کرده که چگونه ورزشکاران ژاپنی در کشور خود مورد آزار جسمی و جنسی مربیانشان قرار می گیرند.
همچنین آماده سازی برای بازیهای به تعویق افتاده المپیک و پارالمپیک توکیو یکی دیگر از محورهای این نشست مجازی خواهد بود.
انتهای پیام