وبینار «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی»

وبینار «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی»به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی» عنوان وبیناری است که هوشنگ جاوید، پژوهشگر موسیقی نواحی و دبیر نشست علمی، محمدجعفر قنواتی، دانش‌آموخته دکترای فرهنگ و ادبیات عامه، مهدی امین‌فروغی، پژوهشگر موسیقی و ادبیات آیینی و متین رضوان‌پور، پژوهشگر حوزه موسیقی، در آن به سخنرانی می‌پردازند. علاقه‌‎مندان روز سه‌شنبه، ۷ اردیبهشت ساعت ۱۵، می‌توانند از اینجا در این وبینار شرکت کنند. فرهنگستان هنر در ایام ماه مبارک رمضان فعالیت های متنوعی در حوزه های فرهنگی و هنری داشته است که می توان به رویدادهایی همچون نمایشگاه مجازی آثار منتخب کتابت قرآنی بانوان خوشنویس با عنوان «شمیم وحی» در وبگاه فرهنگستان هنر اشاره کرد.نمایشگاهی با عنوان «سّر راز» متشکل از اوراق زریّن مصحف وحی به روایت خوشنویسان و هنرمندان ایران و سراسر دنیای اسلام را در معرض نگاه دوستداران هنر قرار داده است. سلسله نمایشگاه‌های پژوهشی «آداب و فرهنگ نیایش در هنر» در کنار نمایشگاه خوشنویسی آیت‌الله نجومی از دیگر برنامه های فرهنگست..

وبینار «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی»  وبینار «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی»

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، «رمضان در آیینه هنر و آیین‌های ایرانی» عنوان وبیناری است که هوشنگ جاوید، پژوهشگر موسیقی نواحی و دبیر نشست علمی، محمدجعفر قنواتی، دانش‌آموخته دکترای فرهنگ و ادبیات عامه، مهدی امین‌فروغی، پژوهشگر موسیقی و ادبیات آیینی و متین رضوان‌پور، پژوهشگر حوزه موسیقی، در آن به سخنرانی می‌پردازند.

علاقه‌‎مندان روز سه‌شنبه، ۷ اردیبهشت ساعت ۱۵، می‌توانند از اینجا در این وبینار شرکت کنند.

فرهنگستان هنر در ایام ماه مبارک رمضان فعالیت های متنوعی در حوزه های فرهنگی و هنری داشته است که می توان به رویدادهایی همچون نمایشگاه مجازی آثار منتخب کتابت قرآنی بانوان خوشنویس با عنوان «شمیم وحی» در وبگاه فرهنگستان هنر اشاره کرد.نمایشگاهی با عنوان «سّر راز» متشکل از اوراق زریّن مصحف وحی به روایت خوشنویسان و هنرمندان ایران و سراسر دنیای اسلام را در معرض نگاه دوستداران هنر قرار داده است. سلسله نمایشگاه‌های پژوهشی «آداب و فرهنگ نیایش در هنر» در کنار نمایشگاه خوشنویسی آیت‌الله نجومی از دیگر برنامه های فرهنگستان هنر در این ایام است.

Radio Eram

FREE
VIEW