واکنش غلام‌رضا محمدی به حواشی اخیر: باید آرامش داشته باشیم

واکنش غلام‌رضا محمدی به حواشی اخیر: باید آرامش داشته باشیم ایسنا/لرستان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: باید بیشتر مراقبت کنیم که وارد حاشیه نشویم. غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص حواشی پیرامون کشتی، اظهار کرد: سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران جایگاه ویژه‌ای است و باید بیشتر مراقبت کنیم که وارد حاشیه نشویم و مهمترین موضوع همدلی و آرامش است. وی ادامه داد: کشتی از همه چیز برای ما مهمتر است و باید تمرکز کنیم و آرامش داشته باشیم چون کار سختی داریم. محمدی با بیان اینکه برای مسابقات پیش رو برنامه‌ریزی کرده‌ایم، افزود: اگر مسابقات جهانی برگزار شود بچه‌ها در اردو هستند. انتخابی دو وزن برگزار و تاریخ بقیه اوزان نیز اعلام شده و اگر رقابت‌های جهانی برگزار شود آماده حضور در این مسابقات هستیم. سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: اگر رقابت‌های جهانی برگزار نشود باید نگاه‌مان به المپیک باشد و خودمان را برای حضور در توکیو آماده کنیم. وی در خصوص کسب سهمیه المپیک نیز گفت: در اوزانی که سهمیه نگرفته‌ایم به‌ویژه در وزن 65 و 74 کیلوگرم کارمان سخت است ولی تمام تلاش‌مان را به کار می..

واکنش غلام‌رضا محمدی به حواشی اخیر: باید آرامش داشته باشیم

واکنش غلام‌رضا محمدی به حواشی اخیر:  باید آرامش داشته باشیم

ایسنا/لرستان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: باید بیشتر مراقبت کنیم که وارد حاشیه نشویم.

غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص حواشی پیرامون کشتی، اظهار کرد: سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران جایگاه ویژه‌ای است و باید بیشتر مراقبت کنیم که وارد حاشیه نشویم و مهمترین موضوع همدلی و آرامش است.

وی ادامه داد: کشتی از همه چیز برای ما مهمتر است و باید تمرکز کنیم و آرامش داشته باشیم چون کار سختی داریم.

محمدی با بیان اینکه برای مسابقات پیش رو برنامه‌ریزی کرده‌ایم، افزود: اگر مسابقات جهانی برگزار شود بچه‌ها در اردو هستند. انتخابی دو وزن برگزار و تاریخ بقیه اوزان نیز اعلام شده و اگر رقابت‌های جهانی برگزار شود آماده حضور در این مسابقات هستیم.

سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: اگر رقابت‌های جهانی برگزار نشود باید نگاه‌مان به المپیک باشد و خودمان را برای حضور در توکیو آماده کنیم.

وی در خصوص کسب سهمیه المپیک نیز گفت: در اوزانی که سهمیه نگرفته‌ایم به‌ویژه در وزن 65 و 74 کیلوگرم کارمان سخت است ولی تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم که با حداکثر سهمیه به المپیک برویم.

محمدی گفت: با اینکه کرونا شرایط خاصی ایجاد کرده اما برای سربلندی کشتی کشورمان مثل همیشه تلاش می‌کنیم و خودمان را برای حضور در مسابقات مهیا خواهیم کرد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW