واکنش باشگاه لیورپول به شایعه جذب آرات حسینی

واکنش باشگاه لیورپول به شایعه جذب آرات حسینی صفحه اینستاگرامی آرات با نزدیک به چهار میلیون عضو، به طور شبانه‌روزی ویدیوهایی از فعالیت‌های آرات، و همچنین پیام‌های بازرگانی منتشر می‌کند باشگاه لیورپول در پاسخ به پرسش‌های رادیو فردا، به شفاف‌سازی در خصوص شایعه توافق با آرات حسینی کودک شش ساله ایرانی پرداخت. یکی از سخنگویان رسمی این باشگاه در گفتگوی اختصاصی با رادیو فردا تاکید کرد: «هرگونه ادعا یا گزارشی مبنی بر اینکه باشگاه لیورپول با آرات حسینی قرارداد بسته یا تلاشی برای حصول توافق انجام داده، غلط و غیر صادقانه است.» در روزهای گذشته، ماجرای آرات در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی بحث‌ برانگیز شده، به نحوی که جمعی پرتعداد از فوتبالیست‌ها و حتی ورزشکاران غیر فوتبالی، همچنین چهره‌های غیر ورزشی از جمله برخی خوانندگان را درگیر خود کرده است. فحاشی امیر تتلو به علی کریمی به دلیل نپذیرفتن «لایو اینستاگرامی» با آرات، واکنش‌های فراوانی را در پی داشت و متقابلاً ستارگان فوتبال از جمله علی پروین و مهدی مهدوی‌کیا به حمایت از کریمی پرداختند. افراد دیگری نظیر ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق جمهوری اس..

واکنش باشگاه لیورپول به شایعه جذب آرات حسینی

صفحه اینستاگرامی آرات با نزدیک به چهار میلیون عضو، به طور شبانه‌روزی ویدیوهایی از فعالیت‌های آرات، و همچنین پیام‌های بازرگانی منتشر می‌کند
صفحه اینستاگرامی آرات با نزدیک به چهار میلیون عضو، به طور شبانه‌روزی ویدیوهایی از فعالیت‌های آرات، و همچنین پیام‌های بازرگانی منتشر می‌کند

باشگاه لیورپول در پاسخ به پرسش‌های رادیو فردا، به شفاف‌سازی در خصوص شایعه توافق با آرات حسینی کودک شش ساله ایرانی پرداخت.

یکی از سخنگویان رسمی این باشگاه در گفتگوی اختصاصی با رادیو فردا تاکید کرد: «هرگونه ادعا یا گزارشی مبنی بر اینکه باشگاه لیورپول با آرات حسینی قرارداد بسته یا تلاشی برای حصول توافق انجام داده، غلط و غیر صادقانه است.»

در روزهای گذشته، ماجرای آرات در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی بحث‌ برانگیز شده، به نحوی که جمعی پرتعداد از فوتبالیست‌ها و حتی ورزشکاران غیر فوتبالی، همچنین چهره‌های غیر ورزشی از جمله برخی خوانندگان را درگیر خود کرده است.

فحاشی امیر تتلو به علی کریمی به دلیل نپذیرفتن «لایو اینستاگرامی» با آرات، واکنش‌های فراوانی را در پی داشت و متقابلاً ستارگان فوتبال از جمله علی پروین و مهدی مهدوی‌کیا به حمایت از کریمی پرداختند.

افراد دیگری نظیر ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا که سایت‌های شرط‌بندی را تبلیغ می‌کند حضور مداومی در صفحه آرات دارند و حسن آقامیری روحانی جنجالی نیز با آرات لایو اینستاگرامی داشته‌.

صفحه اینستاگرامی آرات با نزدیک به چهار میلیون عضو، به طور شبانه‌روزی ویدیوهایی از فعالیت‌های آرات، و همچنین پیام‌های بازرگانی منتشر می‌کند.

جمعی از چهره‌های صاحب نام ورزش ایران تردیدهایی را نسبت به عملکرد پدر آرات مطرح کرده و سیستم تمرینی او را «پرفشار و غیرعلمی» دانسته‌اند.

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال می‌گوید: «پدر او احاطه لازم را به ورزش نداشته و دچار ذوق زدگی شده. وقتی بچه کارهای بزرگتر از سنش انجام می‌دهد مورد توجه قرار می‌گیرد و با بزرگ جلوه دادنش بدون آن که بخواهیم، به آینده بچه لطمه می‌زنیم.»

اتهاماتی که آقای حسینی رد کرده و معتقد است با همین تمرینات، پسرش به مرحله‌‌ای از پیشرفت رسیده که لیونل مسی برایش کامنت گذاشته.

پدر آرات در مصاحبه‌های خود تاکید کرده فرزندش عضو آکادمی لیورپول است اما این باشگاه، از حضور آرات در تیمش ابراز بی اطلاعی کرده است.

باشگاه لیورپول می‌گوید: «این كاملاً نادرست و اشتباه است كه گفته شود لیورپول هرگونه قراردادی را به امضا رسانده یا توافق نامه‌ای را پذیرفته باشد. یا حتی فرایندی را برای قرارداد با نامبرده آغاز کرده باشد.»

در پاسخ لیورپول به رادیو فردا تاکید شده است: «طبق مقررات، باشگاه مجاز به قرارداد یا تلاش برای توافق با بازیکنان در این سنی نیست.»

Radio Eram

FREE
VIEW