خانه / بالا / وال استریت ژورنال: کاخ سفید خواهان حمله به ایران شده است

وال استریت ژورنال: کاخ سفید خواهان حمله به ایران شده است

روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا اعلام کرد شورای امنیت کاخ سفید برای حمله به ایران از پنتاگون خواستار برنامه جنگی شده است.

«محبت نیوز»- روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: پس از حمله به سفارخانه آمریکا در بغداد در سپتامبر گذشته، شورای امنیت ملی این کشور به ریاست جان بولتون، مساله حمله به ایران را بررسی کرده و از پنتاگون نیز خواستار طراحی چندین گزینه در این زمینه شده است.

به نقل از آناتولی، در این گزارش همچنین آمده است:

«درخواست مذکور، باعث نگرانی پنتاگون و وزارت امور خارجه آمریکا شده است. میرا ریکاردل، معاون سابق مشاور شورای امنیت ملی این کشور نیز حمله به سفارت آمریکا را «اعلام جنگ» دانسته و گفته که باید در این باره اقدامات لازم را انجام داد.

پنتاگون نیز در پاسخ به درخواست این شورا گزینه‌های طرح حمله نظامی به ایران را ارسال کرده است. معلوم نیست که آیا کاخ سفید این مساله را بررسی می کند یا دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در جریان قرار دارد».

درحالی که پنتاگون از صدور بیانیه در این باره خودداری می کند، این روزنامه اعلام کرده که که شورای امنیت ملی ایالات متحده آمریکا برای حمله همزمان به عراق و سوریه خواستار برخی طرح‌های نظامی شده است.

همچنین بررسی کنید

وزیر خارجه آمریکا: ائتلافی برای حمایت از مردم ایران تشکیل داده‌ایم

وزیر خارجه آمریکا گفت: «ما ائتلافی هماهنگ و پویا برای مقابله با تهدید جمهوری اسلامی …

حمله شدید اللحن مکارم شیرازی به حسن روحانی

ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان به شدت از سحنان اخیر حسن روحانی رئیس‌جمهوری …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super