خانه / بالا / وال استریت ژورنال: کاخ سفید خواهان حمله به ایران شده است

وال استریت ژورنال: کاخ سفید خواهان حمله به ایران شده است

روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا اعلام کرد شورای امنیت کاخ سفید برای حمله به ایران از پنتاگون خواستار برنامه جنگی شده است.

«محبت نیوز»- روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: پس از حمله به سفارخانه آمریکا در بغداد در سپتامبر گذشته، شورای امنیت ملی این کشور به ریاست جان بولتون، مساله حمله به ایران را بررسی کرده و از پنتاگون نیز خواستار طراحی چندین گزینه در این زمینه شده است.

به نقل از آناتولی، در این گزارش همچنین آمده است:

«درخواست مذکور، باعث نگرانی پنتاگون و وزارت امور خارجه آمریکا شده است. میرا ریکاردل، معاون سابق مشاور شورای امنیت ملی این کشور نیز حمله به سفارت آمریکا را «اعلام جنگ» دانسته و گفته که باید در این باره اقدامات لازم را انجام داد.

پنتاگون نیز در پاسخ به درخواست این شورا گزینه‌های طرح حمله نظامی به ایران را ارسال کرده است. معلوم نیست که آیا کاخ سفید این مساله را بررسی می کند یا دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در جریان قرار دارد».

درحالی که پنتاگون از صدور بیانیه در این باره خودداری می کند، این روزنامه اعلام کرده که که شورای امنیت ملی ایالات متحده آمریکا برای حمله همزمان به عراق و سوریه خواستار برخی طرح‌های نظامی شده است.

همچنین بررسی کنید

«دُکان نبش اعتکاف»؛ چرا از منبرها «کلیسا» را نفی می کنند؟

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین می‎گوید، اعتکاف باید با مسائل روز جامعه گره …

اعتراف “حسن روحانی” به وضعیت نامناسب معیشتی مردم ایران

رئیس جمهوری اسلامی در پیام نوروزی خود اعتراف کرد که مردم ایران از نظر معیشتی …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super