والی بالاخره با فولاد تمدید کرد

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد ایسنا/خوزستان کاپیتان با تعصب و باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان با این تیم تمدید کرد. ایوب والی کاپیتان باتجربه تیم فوتبال فولادخوزستان که هواداران این تیم از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات منتظر تمدید قرارداد او بودند، با حضور در باشگاه فولاد قرارداد خود را دو فصل دیگر تمدید کرد. به گزارش ایسنا، ایوب والی، نیم فصل دوم لیگ نوزدهم را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد اما پیش از آن نیز از تاثیرگذارترین بازیکنان فولاد و عصای دست جواد نکونام بود و توانست گل های سرنوشت سازی را برای فولاد به ثمر برساند. فولاد اکنون در اهواز در حال آماده شدن برای حضور در لیگ بیستم است. انتهای پیام

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد

ایسنا/خوزستان کاپیتان با تعصب و باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان با این تیم تمدید کرد.

ایوب والی کاپیتان باتجربه تیم فوتبال فولادخوزستان که هواداران این تیم از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات منتظر تمدید قرارداد او بودند، با حضور در باشگاه فولاد قرارداد خود را دو فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، ایوب والی، نیم فصل دوم لیگ نوزدهم را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد اما پیش از آن نیز از تاثیرگذارترین بازیکنان فولاد و عصای دست جواد نکونام بود و توانست گل های سرنوشت سازی را برای فولاد به ثمر برساند.

فولاد اکنون در اهواز در حال آماده شدن برای حضور در لیگ بیستم است.

انتهای پیام