والی بالاخره با فولاد تمدید کرد / جذب یک مدافع دیگر از ذوب‌آهن

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد / جذب یک مدافع دیگر از ذوب‌آهن ایسنا/خوزستان کاپیتان با تعصب و باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان با این تیم تمدید کرد. ایوب والی کاپیتان باتجربه تیم فوتبال فولادخوزستان که هواداران این تیم از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات منتظر تمدید قرارداد او بودند، با حضور در باشگاه فولاد قرارداد خود را دو فصل دیگر تمدید کرد. به گزارش ایسنا، ایوب والی، نیم فصل دوم لیگ نوزدهم را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد اما پیش از آن نیز از تاثیرگذارترین بازیکنان فولاد و عصای دست جواد نکونام بود و توانست گل های سرنوشت سازی را برای فولاد به ثمر برساند. همچنین محمدرضا عباسی وینگر ۲۴ ساله فصل قبل ذوب‌آهن اصفهان به فولاد خوزستان پیوست. این بازیکن سابقه بازی در تیم‌های پایه ملی را در کارنامه دارد و با ذوب‌آهن نیز در چندین دوره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و تجربه گلزنی در این مسابقات را نیز برابر العین امارات دارد. فولاد اکنون در اهواز در حال آماده شدن برای حضور در لیگ بیستم است. انتهای پیام

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد / جذب یک مدافع دیگر از ذوب‌آهن

والی بالاخره با فولاد تمدید کرد / جذب یک مدافع دیگر از ذوب‌آهن

ایسنا/خوزستان کاپیتان با تعصب و باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان با این تیم تمدید کرد.

ایوب والی کاپیتان باتجربه تیم فوتبال فولادخوزستان که هواداران این تیم از روزهای ابتدایی نقل و انتقالات منتظر تمدید قرارداد او بودند، با حضور در باشگاه فولاد قرارداد خود را دو فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، ایوب والی، نیم فصل دوم لیگ نوزدهم را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد اما پیش از آن نیز از تاثیرگذارترین بازیکنان فولاد و عصای دست جواد نکونام بود و توانست گل های سرنوشت سازی را برای فولاد به ثمر برساند.

همچنین محمدرضا عباسی وینگر ۲۴ ساله فصل قبل ذوب‌آهن اصفهان به فولاد خوزستان پیوست. این بازیکن سابقه بازی در تیم‌های پایه ملی را در کارنامه دارد و با ذوب‌آهن نیز در چندین دوره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و تجربه گلزنی در این مسابقات را نیز برابر العین امارات دارد.

فولاد اکنون در اهواز در حال آماده شدن برای حضور در لیگ بیستم است.

انتهای پیام