هشدار سازمان مدیریت بحران تهران درباره احتمال رگبار شدید و وقوع سیل

هشدار سازمان مدیریت بحران تهران درباره احتمال رگبار شدید و وقوع سیل با پیش‌بینی وقوع رگبار شدید در استان تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، از شهروندان خواست از صعود به ارتفاعات و حضور در بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها پرهیز کنند. پدرام قودجانی رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به خبرگزاری ایسنا گفته است در ساعات عصر و شب یکشنبه، احتمال بروز مخاطراتی چون رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و همچنین تگرگ وجود دارد. این مقام مدیریت بحران پایتخت از شهروندان خواسته است در حاشیه و بستر مسیل‌ها اتراق نکنند، از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات بپرهیزند، خودروها را در کنار درختان فرسون پارک نکنند، و سازه‌های موقت، مانند گلخانه‌ها یا تابلوهای تبلیغاتی را مستحکم کنند. وقوع سیل اخیر در تهران و سایر نقاط ایران ده‌ها کشته برجا گذاشت. در پی بروز آن سیل ناظران از نبود سیستم هشدار و عدم اطلاع‌رسانی دقیق مقام‌های این حوزه به شدت انتقاد کرده‌بودند.

هشدار سازمان مدیریت بحران تهران درباره احتمال رگبار شدید و وقوع سیل تصویری از خسارات ناشی از سیل اخیر در امامزاده داود

با پیش‌بینی وقوع رگبار شدید در استان تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، از شهروندان خواست از صعود به ارتفاعات و حضور در بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها پرهیز کنند.

پدرام قودجانی رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به خبرگزاری ایسنا گفته است در ساعات عصر و شب یکشنبه، احتمال بروز مخاطراتی چون رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و همچنین تگرگ وجود دارد.

این مقام مدیریت بحران پایتخت از شهروندان خواسته است در حاشیه و بستر مسیل‌ها اتراق نکنند، از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات بپرهیزند، خودروها را در کنار درختان فرسون پارک نکنند، و سازه‌های موقت، مانند گلخانه‌ها یا تابلوهای تبلیغاتی را مستحکم کنند.

وقوع سیل اخیر در تهران و سایر نقاط ایران ده‌ها کشته برجا گذاشت. در پی بروز آن سیل ناظران از نبود سیستم هشدار و عدم اطلاع‌رسانی دقیق مقام‌های این حوزه به شدت انتقاد کرده‌بودند.

Radio Eram

FREE
VIEW