هدف منچسترسیتی در این فصل از نظر دی بروین

هدف منچسترسیتی در این فصل از نظر دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی گفت این تیم به دنبال قهرمانی در هر چهار جام فصل است. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی توانست در هفته اول لیگ برتر انگلیس ولورهمپتون را ۳ بر یک شکست دهد. این تیم اکنون باید در دور سوم جام اتحادیه انگلیس به دیدار بورنموث برود و سپس بازی حساس با لسترسیتی را در پیش دارد. کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی در این باره گفت: شرایط فعلی که در آن هستیم سخت است. ما برای بازی هفته اول لیگ برتر خیلی تمرین نکردیم ولی توانستیم ولورهمپتون را شکست دهیم. ذهنیت قوی باعث می‌شود در سخت ترین شرایط هم به دنبال برد باشید. ما می‌خواهیم امسال هر چهار جام ممکن را فتح کنیم. می‌دانم کار سختی است ولی اگر تمام تلاش خود را کنیم به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. برای اینکه با لیورپول برای قهرمانی رقابت کنیم باید شروع قدرتمند داشته باشیم و از رقابت کردن نترسیم. پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اعلام کرد که به دلیل فشردگی بازیها در دیدار برابر بورنموث از بازیکنان آکادمی خود استفاده خواهد کرد تا برای بازی حساس با لسترسیتی آماده شوند. انتهای ..

هدف منچسترسیتی در این فصل از نظر دی بروین

هدف منچسترسیتی در این فصل از نظر دی بروین

هافبک بلژیکی منچسترسیتی گفت این تیم به دنبال قهرمانی در هر چهار جام فصل است.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی توانست در هفته اول لیگ برتر انگلیس ولورهمپتون را ۳ بر یک شکست دهد. این تیم اکنون باید در دور سوم جام اتحادیه انگلیس به دیدار بورنموث برود و سپس بازی حساس با لسترسیتی را در پیش دارد.

کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی در این باره گفت: شرایط فعلی که در آن هستیم سخت است. ما برای بازی هفته اول لیگ برتر خیلی تمرین نکردیم ولی توانستیم ولورهمپتون را شکست دهیم. ذهنیت قوی باعث می‌شود در سخت ترین شرایط هم به دنبال برد باشید. ما می‌خواهیم امسال هر چهار جام ممکن را فتح کنیم. می‌دانم کار سختی است ولی اگر تمام تلاش خود را کنیم به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. برای اینکه با لیورپول برای قهرمانی رقابت کنیم باید شروع قدرتمند داشته باشیم و از رقابت کردن نترسیم.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اعلام کرد که به دلیل فشردگی بازیها در دیدار برابر بورنموث از بازیکنان آکادمی خود استفاده خواهد کرد تا برای بازی حساس با لسترسیتی آماده شوند.

انتهای پیام