هدف تیم آفتاب اهواز در لیگ برتر بسکتبال صرفا حضور نیست

هدف تیم آفتاب اهواز در لیگ برتر بسکتبال صرفا حضور نیست ایسنا/خوزستان رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که آفتاب اهواز نماینده جدید استان در لیگ برتر کشور است، گفت: شانس کسب مقام را برای این تیم قائل هستیم و هدف صرفا حضور در لیگ برتر نیست. مجتبی پیرعباسی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت تیم آفتاب زاگرس، به عنوان نماینده جدید خوزستان در لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهارکرد: در فصل پیش روی لیگ برتر کشور، اهواز نیز در لیگ برتر تیم خواهد داشت و تلاش این است که تیم رتبه خوبی کسب کند، یعنی شانس کسب مقام را برای آفتاب زاگرس قائل هستیم و هدف صرفا حضور در لیگ برتر نیست. وی در پاسخ به این سوال که آیا اعضای کادرفنی این تیم مشخص شده است؟ گفت: بهرام رمضان به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است و امین موزرمی نیز به عنوان مربی در کادرفنی تیم حضور دارد. رییس هیات بسکتبال خوزستان عنوان کرد: برای جذب بازیکن نیز بیشتر متکی بر استفاده از بسکتبالیست‌های بومی استان هستیم. انتهای پیام

هدف تیم آفتاب اهواز در لیگ برتر بسکتبال صرفا حضور نیست

هدف تیم آفتاب اهواز در لیگ برتر بسکتبال صرفا حضور نیست

ایسنا/خوزستان رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که آفتاب اهواز نماینده جدید استان در لیگ برتر کشور است، گفت: شانس کسب مقام را برای این تیم قائل هستیم و هدف صرفا حضور در لیگ برتر نیست.

مجتبی پیرعباسی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت تیم آفتاب زاگرس، به عنوان نماینده جدید خوزستان در لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهارکرد: در فصل پیش روی لیگ برتر کشور، اهواز نیز در لیگ برتر تیم خواهد داشت و تلاش این است که تیم رتبه خوبی کسب کند، یعنی شانس کسب مقام را برای آفتاب زاگرس قائل هستیم و هدف صرفا حضور در لیگ برتر نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعضای کادرفنی این تیم مشخص شده است؟ گفت: بهرام رمضان به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است و امین موزرمی نیز به عنوان مربی در کادرفنی تیم حضور دارد.

رییس هیات بسکتبال خوزستان عنوان کرد: برای جذب بازیکن نیز بیشتر متکی بر استفاده از بسکتبالیست‌های بومی استان هستیم.

انتهای پیام