هازارد و کاسمیرو به کرونا مبتلا شدند

هازارد و کاسمیرو به کرونا مبتلا شدند هافبک‌های رئال مادرید به دلیل ابتلا به ویروس کرونا دیدار برابر والنسیا را از دست دادند. به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، باشگاه رئال مادرید اعلام کرد تست کرونای کاسمیرو و ادن هازارد که جمعه گرفته شده بود مثبت است. تمام بازیکنان، کادر فنی و کارکنان باشگاه که با این دو بازیکن در تماس بودند تست‌شان منفی بوده است. هم‌چنین دوباره امروز (شنبه) از همه تست گرفته شد که تنها کاسمیرو و هازارد به کووید ۱۹ مبتلا بودند. رئال مادرید در دیدار یک‌شنبه شب برابر والنسیا نمی‌تواند از این دو بازیکن بهره ببرد. هم‌چنین دنی کارواخال، اودریوسولا و ناچو در این بازی به دلیل آسیب دیدگی حضور نخواهند داشت. میلیتائو هم فعلا در قرنطینه به سر می‌برد. با این حال زین‌الدین زیدان می‌تواند از اودگارد بهبود یافته در مستایا بهره ببرد. انتهای پیام

هازارد و کاسمیرو به کرونا مبتلا شدند

هازارد و کاسمیرو به کرونا مبتلا شدند

هافبک‌های رئال مادرید به دلیل ابتلا به ویروس کرونا دیدار برابر والنسیا را از دست دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، باشگاه رئال مادرید اعلام کرد تست کرونای کاسمیرو و ادن هازارد که جمعه گرفته شده بود مثبت است.

تمام بازیکنان، کادر فنی و کارکنان باشگاه که با این دو بازیکن در تماس بودند تست‌شان منفی بوده است. هم‌چنین دوباره امروز (شنبه) از همه تست گرفته شد که تنها کاسمیرو و هازارد به کووید ۱۹ مبتلا بودند.

رئال مادرید در دیدار یک‌شنبه شب برابر والنسیا نمی‌تواند از این دو بازیکن بهره ببرد. هم‌چنین دنی کارواخال، اودریوسولا و ناچو در این بازی به دلیل آسیب دیدگی حضور نخواهند داشت. میلیتائو هم فعلا در قرنطینه به سر می‌برد. با این حال زین‌الدین زیدان می‌تواند از اودگارد بهبود یافته در مستایا بهره ببرد.

انتهای پیام