نیمکت تیم ملی والیبال همچنان بلاتکلیف/ کمیته فنی به گزینه نهایی نرسید

نیمکت تیم ملی والیبال همچنان بلاتکلیف/ کمیته فنی به گزینه نهایی نرسید کمیته فنی فدراسیون والیبال دو گزینه نهایی برای هدایت تیم‌ ملی در المپیک توکیو را معرفی کردند. به گزارش ایسنا، امروز (یک‌شنبه) ۱۱ آبان ۱۳۹۹ سومین جلسه کمیته فنی فدراسیون‌ والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار شد که در پایان، دو گزینه نهایی برای در نشستن بر روی نیمکت هدایت سروقامتان انتخاب شدند. اعضای کمیته فنی فدراسیون والیبال با اکثریت آرا ولادیمیر آلکنو روسیه‌ای و دانیل کاستلانی آرژانتینی را برای هدایت ملی‌پوشان در لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ و بازی‌های المپیک توکیو معرفی کردند تا همچنان شاهد خالی ماندن نیمکت تیم ملی باشیم. این تصمیم ‌کمیته فنی فدراسیون در حالی گرفته شد که محمدرضا داورزنی در مصاحبه هفته گذشته خود اعلام‌ کرده بود سرمربی تیم ملی این هفته معرفی می‌شود. انتهای پیام

نیمکت تیم ملی والیبال همچنان بلاتکلیف/ کمیته فنی به گزینه نهایی نرسید

نیمکت تیم ملی والیبال همچنان بلاتکلیف/ کمیته فنی به گزینه نهایی نرسید

کمیته فنی فدراسیون والیبال دو گزینه نهایی برای هدایت تیم‌ ملی در المپیک توکیو را معرفی کردند.

به گزارش ایسنا، امروز (یک‌شنبه) ۱۱ آبان ۱۳۹۹ سومین جلسه کمیته فنی فدراسیون‌ والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار شد که در پایان، دو گزینه نهایی برای در نشستن بر روی نیمکت هدایت سروقامتان انتخاب شدند.

اعضای کمیته فنی فدراسیون والیبال با اکثریت آرا ولادیمیر آلکنو روسیه‌ای و دانیل کاستلانی آرژانتینی را برای هدایت ملی‌پوشان در لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ و بازی‌های المپیک توکیو معرفی کردند تا همچنان شاهد خالی ماندن نیمکت تیم ملی باشیم.

این تصمیم ‌کمیته فنی فدراسیون در حالی گرفته شد که محمدرضا داورزنی در مصاحبه هفته گذشته خود اعلام‌ کرده بود سرمربی تیم ملی این هفته معرفی می‌شود.

انتهای پیام