نویر: بعد از فوتبال به تنیس روی می‌آورم

نویر: بعد از فوتبال به تنیس روی می‌آورم سنگربان بایرن مونیخ از ورزش مورد علاقه خود بعد از فوتبال سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، مانوئل نویر، سنگربان بایرن مونیخ ۳۴ سال سن دارد. او هم‌چنان از بهترین دروازه‌بان‌های فوتبال جهان است و پیش‌بینی می‌شود که چند سال دیگر بتواند در سطح نخست فوتبال جهان بازی کند. نویر که تا تابستان ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قرارداد دارد، درباره برنامه خود برای آینده گفت: من فعلا از فوتبال لذت می‌برم و هر بازی برای من جذاب است و با نهایت انگیزه به میدان می‌روم. این که هنوز می‌توانم برای تیم موثر باشم بسیار خوشحال کننده است. او ادامه داد: به دنبال رکورد زدن در فوتبال نیستم و فقط می‌خواهم که از زندگی لذت برم. با فکر کردن به رکوردها خودم را نابود نمی‌کنم. هم‌چنان می‌خواهم سطح آمادگی خود را بالا نگه دارم. از نظر بدنی باید تمرین کنم تا در بهترین شرایط باشم. می‌خواهم بعد از فوتبال به ورزش تنیس روی آورم. مانوئل نویر دو بار قهرمانی با بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و تیم او در فصل جاری هم از شانس های اصلی قهرمانی است. انتهای پیام

نویر: بعد از فوتبال به تنیس روی می‌آورم

نویر: بعد از فوتبال به تنیس روی می‌آورم

سنگربان بایرن مونیخ از ورزش مورد علاقه خود بعد از فوتبال سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، مانوئل نویر، سنگربان بایرن مونیخ ۳۴ سال سن دارد.

او هم‌چنان از بهترین دروازه‌بان‌های فوتبال جهان است و پیش‌بینی می‌شود که چند سال دیگر بتواند در سطح نخست فوتبال جهان بازی کند.

نویر که تا تابستان ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قرارداد دارد، درباره برنامه خود برای آینده گفت: من فعلا از فوتبال لذت می‌برم و هر بازی برای من جذاب است و با نهایت انگیزه به میدان می‌روم. این که هنوز می‌توانم برای تیم موثر باشم بسیار خوشحال کننده است.

او ادامه داد: به دنبال رکورد زدن در فوتبال نیستم و فقط می‌خواهم که از زندگی لذت برم. با فکر کردن به رکوردها خودم را نابود نمی‌کنم. هم‌چنان می‌خواهم سطح آمادگی خود را بالا نگه دارم. از نظر بدنی باید تمرین کنم تا در بهترین شرایط باشم. می‌خواهم بعد از فوتبال به ورزش تنیس روی آورم.

مانوئل نویر دو بار قهرمانی با بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و تیم او در فصل جاری هم از شانس های اصلی قهرمانی است.

انتهای پیام