نوازی: کاری از دست ما برنمی‌آید

نوازی: کاری از دست ما برنمی‌آید مربی شهرخودرو می‌گوید تیمش با توجه به فشردگی بازی‌ها و کمبود بازیکن کار سختی دارد. به گزارش ایسنا، محمد نوازی مربی تیم فوتبال سهرخودر و در نشست خبری پس از شکست یک‌بر صفر تیمش برابر الاهلی اظهار کرد: به تیم حریف تبریک می‌گویم. در نیمه اول، دفاعی بازی کردیم‌ اما در کل بازیکنان تلاش خوبی برای پیروزی کردند. برخلاف جریان بازی گل خوردیم و داور یک پنالتی برای ما نگرفت و این باعث شد به مشکل بخوریم. وی ادامه داد: شرایط تیم ما خیلی خوب بود و حتی در نیمه دوم هم بازی دست ما بود. امیدوارم استراحت خوبی برای بازی بعد داشته باشیم. او درباره شرایط ورزشگاه گفت: شرایط میزبانی خوب بود اما نواقصی وجود دارد و در هتل همه چیز خوب نیست اما چنین ورزشگاهی با این‌ امکانات و سیستم هوا را برای نخستین بار بود که در کشورهای حوزه‌های خلیج فارس می‌دیدیم. فکر می‌کنم قطر مشکلی برای میزبانی جام جهانی نداشته باشد. نوازی در پایان گفت: شرایط برای همه یکسان و سخت است. ما کمبود بازیکن داریم و حتی بازیکنان جدیدمان نتوانستند به ما اضافه شوند. در این شرایط کاری از دست ما برنمی‌آید. انتهای پیا..

نوازی: کاری از دست ما برنمی‌آید

نوازی: کاری از دست ما برنمی‌آید

مربی شهرخودرو می‌گوید تیمش با توجه به فشردگی بازی‌ها و کمبود بازیکن کار سختی دارد.

به گزارش ایسنا، محمد نوازی مربی تیم فوتبال سهرخودر و در نشست خبری پس از شکست یک‌بر صفر تیمش برابر الاهلی اظهار کرد: به تیم حریف تبریک می‌گویم. در نیمه اول، دفاعی بازی کردیم‌ اما در کل بازیکنان تلاش خوبی برای پیروزی کردند. برخلاف جریان بازی گل خوردیم و داور یک پنالتی برای ما نگرفت و این باعث شد به مشکل بخوریم.

وی ادامه داد: شرایط تیم ما خیلی خوب بود و حتی در نیمه دوم هم بازی دست ما بود. امیدوارم استراحت خوبی برای بازی بعد داشته باشیم.

او درباره شرایط ورزشگاه گفت: شرایط میزبانی خوب بود اما نواقصی وجود دارد و در هتل همه چیز خوب نیست اما چنین ورزشگاهی با این‌ امکانات و سیستم هوا را برای نخستین بار بود که در کشورهای حوزه‌های خلیج فارس می‌دیدیم. فکر می‌کنم قطر مشکلی برای میزبانی جام جهانی نداشته باشد.

نوازی در پایان گفت: شرایط برای همه یکسان و سخت است. ما کمبود بازیکن داریم و حتی بازیکنان جدیدمان نتوانستند به ما اضافه شوند. در این شرایط کاری از دست ما برنمی‌آید.

انتهای پیام