نخستین برد قزوینی‌ها در لیگ بسکتبال/ دیدار اکسون و پدافند لغو شد

نخستین برد قزوینی‌ها در لیگ بسکتبال/ دیدار اکسون و پدافند لغو شد عکس تزیینی است. تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین‌ موفق شد نخستین بازی‌ خود ‌در فصل جدید لیگ را با برد پشت سر بگذارد. به گزارش ایسنا، در ادامه بازی‌های هفته نخست لیگ برتر بسکتبال مردان ایران که به صورت ‌متمرکز در تهران پیگیری می‌شود، امروز (شنبه) ۱۷ آبان تیم شورا و شهرداری قزوین توانست حریف خود آویژه صنعت پارسا مشهد را شکست دهد تا شروع خوبی را در لیگ امسال داشته باشد. شاگردان محمدرضا اسلامی که طی هفته‌های‌ گذشته با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کردند، با پیروزی ۷۶ - ۷۳ در یک بازی سخت نشان دادند که از آمادگی قابل قبولی برخوردار هستند. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد: کوارتر اول: ۲۳ - ۲۰ آویژه کوارتر دوم: ۱۵ - ۱۹ شورا کوارتر سوم: ۱۵ - ۱۵ مساوی کوارتر چهارم: ۲۰ - ۲۲ شورا واورلی آستین سنتر آمریکایی-آلمانی تیم شورا و شهرداری قزوین با کسب ۱۶ امتیاز، ثبت ۱۵ ریباند و ۲ پاس گل توانست دبل‌دبل کرده و با تاثیر گذاری ۲۵، بهترین بازیکن زمین شود. بازی دیگر امروز قرار بود میان تیم‌های اکسون و پدافند مشهد برگزار شو..

نخستین برد قزوینی‌ها در لیگ بسکتبال/ دیدار اکسون و پدافند لغو شد

نخستین برد قزوینی‌ها در لیگ بسکتبال/ دیدار اکسون و پدافند لغو شد
عکس تزیینی است.

تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین‌ موفق شد نخستین بازی‌ خود ‌در فصل جدید لیگ را با برد پشت سر بگذارد.

به گزارش ایسنا، در ادامه بازی‌های هفته نخست لیگ برتر بسکتبال مردان ایران که به صورت ‌متمرکز در تهران پیگیری می‌شود، امروز (شنبه) ۱۷ آبان تیم شورا و شهرداری قزوین توانست حریف خود آویژه صنعت پارسا مشهد را شکست دهد تا شروع خوبی را در لیگ امسال داشته باشد.

شاگردان محمدرضا اسلامی که طی هفته‌های‌ گذشته با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کردند، با پیروزی ۷۶ – ۷۳ در یک بازی سخت نشان دادند که از آمادگی قابل قبولی برخوردار هستند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۲۳ – ۲۰ آویژه

کوارتر دوم: ۱۵ – ۱۹ شورا

کوارتر سوم: ۱۵ – ۱۵ مساوی

کوارتر چهارم: ۲۰ – ۲۲ شورا

واورلی آستین سنتر آمریکایی-آلمانی تیم شورا و شهرداری قزوین با کسب ۱۶ امتیاز، ثبت ۱۵ ریباند و ۲ پاس گل توانست دبل‌دبل کرده و با تاثیر گذاری ۲۵، بهترین بازیکن زمین شود.

بازی دیگر امروز قرار بود میان تیم‌های اکسون و پدافند مشهد برگزار شود که به دلیل مبتلا شدن بیش از ۴ بازیکن تیم اکسون به ویروس‌ کرونا، این دیدار لغو شد.

برنامه و نتایج بازی‌های هفته نخست گروه الف به شرح زیر است:

پنج‌شنبه شهرداری گرگان – مس رفسنجان نفت آبادان – خانه بسکتبال خوزستان (لغو شد) جمعه

خانه بسکتبال خوزستان – شهرداری گرگان (لغو شد)

مس رفسنجان ۵۸ – ۶۵ نفت آبادان شنبه

آویژه صنعت مشهد ۷۳ – ۷۶ شهرداری قزوین اکسون تهران – رعد پدافند مشهد (لغو شد) یک‌شنبه

آویژه صنعت مشهد – اکسون تهران (برگزار نشده است)

شهرداری قزوین – رعد پدافند مشهد (برگزار نشده است)

انتهای پیام