ناگلزمن خوشحال از پیروزی ارزشمند برای PSG

ناگلزمن خوشحال از پیروزی ارزشمند برای PSG سرمربی لایپزیگ از پیروزی ارزشمندی که تیمش برابر پاری سن ژرمن به دست آورد خوشحال است. به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، لایپزیگ پیروزی ارزشمندی را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. لایپزیگ که میزبان پاری سن ژرمن بود توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند. ناگلزمن، سرمربی جوان لایپزیگ بعد از بازی گفت: پاری سن ژرمن نتوانست زیاد دروازه ما را در این بازی تهدید کند. آنها به خاطر اشتباهی که داشتیم به گل رسیدند. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. او ادامه داد: در نیمه دوم بسیار بهتر ظاهر شدیم و با اعتماد به نفس بیشتری بازی کردیم. ما با شایستگی توانستیم که سه امتیاز بازی را به دست آوریم. خوشحالیم که در این بازی حساس به پیروزی رسیدیم. لایپزیگ با پیروزی در این بازی 6 امتیازی شد تا با تفاضل گل کمتر نسبت به منچستر یونایتد در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد این درحالی است که پاری سن ژرمن و باشاک شهیر هم سه امتیازی هستند. انتهای پیام

ناگلزمن خوشحال از پیروزی ارزشمند برای PSG

ناگلزمن خوشحال از پیروزی ارزشمند برای PSG

سرمربی لایپزیگ از پیروزی ارزشمندی که تیمش برابر پاری سن ژرمن به دست آورد خوشحال است.

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، لایپزیگ پیروزی ارزشمندی را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. لایپزیگ که میزبان پاری سن ژرمن بود توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند.

ناگلزمن، سرمربی جوان لایپزیگ بعد از بازی گفت: پاری سن ژرمن نتوانست زیاد دروازه ما را در این بازی تهدید کند. آنها به خاطر اشتباهی که داشتیم به گل رسیدند. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم بسیار بهتر ظاهر شدیم و با اعتماد به نفس بیشتری بازی کردیم. ما با شایستگی توانستیم که سه امتیاز بازی را به دست آوریم. خوشحالیم که در این بازی حساس به پیروزی رسیدیم.

لایپزیگ با پیروزی در این بازی 6 امتیازی شد تا با تفاضل گل کمتر نسبت به منچستر یونایتد در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد این درحالی است که پاری سن ژرمن و باشاک شهیر هم سه امتیازی هستند.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW