ناکامی محمدیان و زارع در انتخابی کشتی آزاد/ قهرمانی امامی، طاهری و گرایی

ناکامی محمدیان و زارع در انتخابی کشتی آزاد/ قهرمانی امامی، طاهری و گرایی علی شعبانی و امین طاهری با درخشش در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و شکست محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع صاحب دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی صربستان شدند. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۰، در مهترین دیدارهای برگزار شده و در دیدار حساس وزن ۹۷ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان دارنده مدال برنز جهان مقابل علی شعبانی در یک کشتی سخت و نفسگیر با نتیجه ۸ بر ۴ شکست خورد تا بر خلاف انتظار در رسیدن به عنوان قهرمانی ناکام باشد. اما در سنگین وزن نیز که با ناکامی پرویز هادی همراه بود، امیرحسین زارع بخت نخست این وزن در دیدار فینال مقابل امین طاهری تن به شکست ۲ بر صفر داد تا دیگر نتیجه دور از انتظار این رقابت ها رقم بخورد. همچنین یونس امامی مقابل امیرحسین حسینی به برتری دست یافت و فرد نخست وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد شد. اما در کشتی فرنگی در تک مبارزه وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی، محمدعلی گرایی دارنده ۲ مدال برنز جهان برابر پژمان پشتام با نتیجه ۴ بر..

ناکامی محمدیان و زارع در انتخابی کشتی آزاد/ قهرمانی امامی، طاهری و گرایی

ناکامی محمدیان و زارع در انتخابی کشتی آزاد/ قهرمانی امامی، طاهری و گرایی

علی شعبانی و امین طاهری با درخشش در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و شکست محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع صاحب دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی صربستان شدند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۰، در مهترین دیدارهای برگزار شده و در دیدار حساس وزن ۹۷ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان دارنده مدال برنز جهان مقابل علی شعبانی در یک کشتی سخت و نفسگیر با نتیجه ۸ بر ۴ شکست خورد تا بر خلاف انتظار در رسیدن به عنوان قهرمانی ناکام باشد.

اما در سنگین وزن نیز که با ناکامی پرویز هادی همراه بود، امیرحسین زارع بخت نخست این وزن در دیدار فینال مقابل امین طاهری تن به شکست ۲ بر صفر داد تا دیگر نتیجه دور از انتظار این رقابت ها رقم بخورد.

همچنین یونس امامی مقابل امیرحسین حسینی به برتری دست یافت و فرد نخست وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد شد.

اما در کشتی فرنگی در تک مبارزه وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی، محمدعلی گرایی دارنده ۲ مدال برنز جهان برابر پژمان پشتام با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شد و به دوبنده تیم ملی رسید.

همچنین علیرضا نجاتی با شکست پویا ناصرپور نفر نخست وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی شد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی امین کاویانی نژاد با برتری یک بر یک مقابل علی ارسلان به عنوان نفر نخست این وزن معرفی شد.

محمدهادی ساروی نیز با شکست ۵ بر یک مهدی بالی به عنوان فرد نخست وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی انتخاب شد.

قاسمی منجزی نیز در سنگین وزن کشتی فرنگی مقابل علی اکبر یوسفی ۳ بر یک پیروز شد و به عنوان نخست رسید.

پیش از این پویا دادمرز در ۵۰، میثم دلخانی در ۶۳، حسین اسدی در ۶۷، محمد ناقوسی در ۸۲ و حسین نوری در ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمان شدند.

در کشتی آزاد نیز رضا اطری در ۵۷ و حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم قهرمان شدند.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به شرح زیر است:

مسابقات صبح:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۴ – رحمان عموزاد ۴

۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۵ – نادر حاج آقانیا ۳

۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۹ – اشکان سعادتی فر صفر

۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ، برنده ۵ عرفان الهی ۱

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۴ – مهدی علیاری ۱

۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۵ – حسین شهبازی ۲

۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۷- محمدحسین میرباغبان ۴

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز ، برنده ۶ – سجاد عباس پور ۲

۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۷ – مجتبی گلیج ۳

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۸ رضا مردی صفر

۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۵ – دانیال شریعتی نیا صفر

۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۳ محمدجواد رضایی ۱

۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده ۹- پرویز هادی ۴

۸۲ کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده ۳- جمال اسماعیلی صفر

۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۴- یداله محبی ۱

مسابقات بعد از ظهر:

۵۷ کیلوگرم: رحمان عموزاد، برنده – نادر حاج آقانیا (حاضر نشد)

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۲ – علیرضا سرلک ۱

۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۷ – محمدحسین میرباغبان ۶

۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۴ – حسین شهبازی صفر

۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۲- مجتبی گلیج ۱

۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۶ – دانیال شریعتی نیا ۲

۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده – یداله محبی (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)

۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۴- پرویز هادی صفر

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹ – پویا ناصرپور ۵

۶۱ کیلوگرم: مجید داستان، برنده ۲- بهنام احسان پور ۱

۸۷ کیلوگرم: حسین نوری، برنده ۲- رامین طاهری ۱

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۱- احمد بذری صفر

۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۶ – حسین جلالی نژاد صفر

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی، برنده ۵- مهدی بالی ۱

۷۰ کیلوگرم: یونس امامی، برنده ۵- امیرحسین حسینی ۲

۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۱۰ – رحمان عموزاد ۸

۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۱- علی ارسلان ۱

۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۶ – ارشک محبی ۲

۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۸- محمدحسین محمدیان ۴

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی ۴ – پژمان پشتام ۲

۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع صفر – امین طاهری ۲

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی ۳ – علی اکبر یوسفی یک

۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد ۳ – ارشک محبی صفر

با اعلام کمیته فنی قرار شد یک دیدار دیگر بین مجید داستان و بهنام احسان پور در وزن ۶۱ کیلوگرم برگزار شود. احسان پور در کشتی نخست مقابل داستان شکست خورد.

انتهای پیام