ناکامی شطرنج بازان ناشنوا در مسابقات آنلاین قهرمانی جهان

ناکامی شطرنج بازان ناشنوا در مسابقات آنلاین قهرمانی جهان مسابقات آنلاین قهرمانی جهان شطرنج ناشنوایان در رده سنی بزرگسالان امروز برگزار شد و شطرنج بازان کشورمان از کسب مقام در این مسابقات بازماندند. به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی جهان شطرنج ناشنوایان که امروز شنبه ۲۶ مهر با حضور شطرنج بازان برتر دنیا به صورت آنلاین برگزار شد، ۴ شطرنج باز کشورمان با شکست برابر حریفان خود از کسب مقام در این مسابقات بازماندند. در این مسابقات صداقت جو، گرمسیری، قنبری و فردین فرد چهار شطرنج بازی بودند که به ترتیب در پایان این مسابقات در جایگاه چهل و هفتم، شصتم، پانزدهم و چهل و نهم قرار گرفتند. این مسابقات هفته پیش در بخش بانوان و رده سنی جوانان برگزار شد که مژده غضنفری با کسب ۱۲ امتیاز نایب قهرمان شد و آرمین رحمت پور و پوریا جمالی در رده سنی جوانان در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند. انتهای پیام

ناکامی شطرنج بازان ناشنوا در مسابقات آنلاین قهرمانی جهان

ناکامی شطرنج بازان ناشنوا در مسابقات آنلاین قهرمانی جهان

مسابقات آنلاین قهرمانی جهان شطرنج ناشنوایان در رده سنی بزرگسالان امروز برگزار شد و شطرنج بازان کشورمان از کسب مقام در این مسابقات بازماندند.

به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی جهان شطرنج ناشنوایان که امروز شنبه ۲۶ مهر با حضور شطرنج بازان برتر دنیا به صورت آنلاین برگزار شد، ۴ شطرنج باز کشورمان با شکست برابر حریفان خود از کسب مقام در این مسابقات بازماندند.
در این مسابقات صداقت جو، گرمسیری، قنبری و فردین فرد چهار شطرنج بازی بودند که به ترتیب در پایان این مسابقات در جایگاه چهل و هفتم، شصتم، پانزدهم و چهل و نهم قرار گرفتند.

این مسابقات هفته پیش در بخش بانوان و رده سنی جوانان برگزار شد که مژده غضنفری با کسب ۱۲ امتیاز نایب قهرمان شد و آرمین رحمت پور و پوریا جمالی در رده سنی جوانان در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام