نامگذاری سالن وزنه برداری جانبازان و معلولان به نام سیامند رحمان

نامگذاری سالن وزنه برداری جانبازان و معلولان به نام سیامند رحمان سالن وزنه برداری فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان به نام پهلوان سیامند رحمان نامگذاری می‌شود. به گزارش ایسنا، چهار سال پیش در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بود که سیامند رحمان توانست درحرکت چهارم خود، وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی را مهار و رکورد جهان را به نام خود و ایران ثبت کند. او در دسته فوق سنگین ۱۰۷+ کیلوگرم، در اولین حرکت خود وزنه ۲۷۰ کیلوگرمی را با موفقیت بالای سر برد و در حرکت دوم با مهار وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی، ضمن شکستن رکورد دنیا مدال طلای خود را قطعی کرد و در حرکت سوم هم وزنه ۳۰۵ را با موفقیت بالای سر برد. به منظور گرامیداشت یاد و خاطره پهلوان فقید، اسطوره بی‌بدیل وزنه‌برداری جانبازان و معلولان و قوی‌ترین ورزشکار دارای معلولیت جهان، این فدراسیون در نظر دارد با حضور جمعی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، همزمان با سالروز ثبت بهترین رکورد وزنه‌برداری معلولان توسط آن مرحوم در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶، طی مراسمی اقدام به نامگذاری سالن وزنه‌برداری کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولان به نام پهلوا..

نامگذاری سالن وزنه برداری جانبازان و معلولان به نام سیامند رحمان

نامگذاری سالن وزنه برداری جانبازان و معلولان به نام سیامند رحمان

سالن وزنه برداری فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان به نام پهلوان سیامند رحمان نامگذاری می‌شود.

به گزارش ایسنا، چهار سال پیش در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بود که سیامند رحمان توانست درحرکت چهارم خود، وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی را مهار و رکورد جهان را به نام خود و ایران ثبت کند.

او در دسته فوق سنگین ۱۰۷+ کیلوگرم، در اولین حرکت خود وزنه ۲۷۰ کیلوگرمی را با موفقیت بالای سر برد و در حرکت دوم با مهار وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی، ضمن شکستن رکورد دنیا مدال طلای خود را قطعی کرد و در حرکت سوم هم وزنه ۳۰۵ را با موفقیت بالای سر برد.

به منظور گرامیداشت یاد و خاطره پهلوان فقید، اسطوره بی‌بدیل وزنه‌برداری جانبازان و معلولان و قوی‌ترین ورزشکار دارای معلولیت جهان، این فدراسیون در نظر دارد با حضور جمعی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، همزمان با سالروز ثبت بهترین رکورد وزنه‌برداری معلولان توسط آن مرحوم در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶، طی مراسمی اقدام به نامگذاری سالن وزنه‌برداری کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولان به نام پهلوان سیامند رحمان کند.

این مراسم سه‌شنبه ۲۵ شهریور در محل فدراسیون برگزار می‌شود.

انتهای پیام