ناراحتی فلیک از وضعیت آلابا

ناراحتی فلیک از وضعیت آلابا سرمربی بایرن مونیخ از به مشکل خوردن باشگاه با آلابا برای تمدید قراردادش ناراحت است. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، داوید آلابا تا تابستان ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد. این بازیکن اتریشی درخواست ۵ ساله باشگاه برای تمدید قراردادش را رد کرد و همین باعث شد تا باشگاه بایرن هم رسما اعلام کند که دیگر هیچ پیشنهادی برای ماندن این بازیکن به او نخواهد داد. این وضعیت آلابا و باشگاه بایرن باعث ناراحتی و نگرانی هانس فلیک شده است. سرمربی بایرن مونیخ گفت: با صداقت بگویم که از این وضعیت راضی نیستم. ما دو بازی بسیار حساس برابر سالزبورگ و دورتموند در پیش رو داریم و دوست ندارم که وضعیت این گونه باشد. ما یک هفته سخت پیش رو داریم و چنین وضعیتی خوب نیست. او ادامه داد: من دوست دارم که آلابا در تیم بماند. او بازیکن بسیار خوبی است و شخصیت خوبی هم دارد. حضور آلابا چه در داخل زمین و چه در بیرون آن برای ما اهمیت دارد. من اطمینان دارم که او می تواند چند سال دیگر برای بایرن به میدان رود. هم بارسلونا و هم رئال مادرید به جذب آلابا علاقه دارند و به احتمال خیلی زیاد او در صورت جد..

ناراحتی فلیک از وضعیت آلابا

ناراحتی فلیک از وضعیت آلابا

سرمربی بایرن مونیخ از به مشکل خوردن باشگاه با آلابا برای تمدید قراردادش ناراحت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، داوید آلابا تا تابستان ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد.

این بازیکن اتریشی درخواست ۵ ساله باشگاه برای تمدید قراردادش را رد کرد و همین باعث شد تا باشگاه بایرن هم رسما اعلام کند که دیگر هیچ پیشنهادی برای ماندن این بازیکن به او نخواهد داد.

این وضعیت آلابا و باشگاه بایرن باعث ناراحتی و نگرانی هانس فلیک شده است.

سرمربی بایرن مونیخ گفت: با صداقت بگویم که از این وضعیت راضی نیستم. ما دو بازی بسیار حساس برابر سالزبورگ و دورتموند در پیش رو داریم و دوست ندارم که وضعیت این گونه باشد. ما یک هفته سخت پیش رو داریم و چنین وضعیتی خوب نیست.

او ادامه داد: من دوست دارم که آلابا در تیم بماند. او بازیکن بسیار خوبی است و شخصیت خوبی هم دارد. حضور آلابا چه در داخل زمین و چه در بیرون آن برای ما اهمیت دارد. من اطمینان دارم که او می تواند چند سال دیگر برای بایرن به میدان رود.

هم بارسلونا و هم رئال مادرید به جذب آلابا علاقه دارند و به احتمال خیلی زیاد او در صورت جدایی از بایرن راهی لالیگا خواهد شد.

بایرن مونیخ نیکولاس سوله را هم به خاطر ابتلا به کرونا در دیدار برابر سالزبورگ در اختیار نخواهد داشت.

فلیک گفت: این که گزینه‌های کمی داشته باشید اصلا خوب نیست اما باید با این وضعیت ساخت. امیدوارم که هر چه سریع‌تر سوله و دیگر بازیکنان مصدوم به ترکیب تیم برگردند.

انتهای پیام