میانگین سنی فدراسیون کمتر از ۳۵ سال است

میانگین سنی فدراسیون کمتر از ۳۵ سال است ایسنا/لرستان رئیس فدراسیون بسکتبال می‌گوید: یکی از مشکلات این است که نمی‌شود همه را راضی نگه داشت و دور هم جمع کرد، کافی است یادت برود سلام کنی و بلافاصله انتقادات شروع می‌شود. رامین طباطبایی که خودش اهل لرستان است، ۱۸ شهریور در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال این استان، اظهار کرد: در دهه ۶۰ و ۷۰ وضعیت بسکتبال لرستان خیلی خوب بود و در بیشتر مسابقات جزو مدعیان قهرمانی بودیم اما الان خیلی از آن شرایط فاصله گرفته‌ایم و در بیشتر ارزیابی‌های فدراسیون، لرستان جزو استان‌های آخر است. وی خاطرنشان کرد: سال ۵۹ که بسکتبال را شروع کردم بروجرد ۱۲ تیم باشگاهی داشت و شرایط خرم‌آباد و دورود هم خوب بود. آن زمان مهارت‌های فردی را خودمان یاد می‌گرفتیم و پس از آن تحول آنچنانی در بسکتبال لرستان ندیده‌ایم و الان آقای مسیبیان(رئیس جدید هیئت) کار سختی دارد. طباطبایی با بیان اینکه فعالیت استان‌ها را را بر اساس تعداد تیم‌ها می‌سنجیم، اضافه کرد: فدراسیون ما مسابقه محور است و هر استانی که مسابقات بیشتری داشته باشد در اولویت قرار می‌گیرد و توجه بیشتری به آن داریم. رئیس فدراس..

میانگین سنی فدراسیون کمتر از ۳۵ سال است

میانگین سنی فدراسیون کمتر از ۳۵ سال است

ایسنا/لرستان رئیس فدراسیون بسکتبال می‌گوید: یکی از مشکلات این است که نمی‌شود همه را راضی نگه داشت و دور هم جمع کرد، کافی است یادت برود سلام کنی و بلافاصله انتقادات شروع می‌شود.

رامین طباطبایی که خودش اهل لرستان است، ۱۸ شهریور در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال این استان، اظهار کرد: در دهه ۶۰ و ۷۰ وضعیت بسکتبال لرستان خیلی خوب بود و در بیشتر مسابقات جزو مدعیان قهرمانی بودیم اما الان خیلی از آن شرایط فاصله گرفته‌ایم و در بیشتر ارزیابی‌های فدراسیون، لرستان جزو استان‌های آخر است.

وی خاطرنشان کرد: سال ۵۹ که بسکتبال را شروع کردم بروجرد ۱۲ تیم باشگاهی داشت و شرایط خرم‌آباد و دورود هم خوب بود. آن زمان مهارت‌های فردی را خودمان یاد می‌گرفتیم و پس از آن تحول آنچنانی در بسکتبال لرستان ندیده‌ایم و الان آقای مسیبیان(رئیس جدید هیئت) کار سختی دارد.

طباطبایی با بیان اینکه فعالیت استان‌ها را را بر اساس تعداد تیم‌ها می‌سنجیم، اضافه کرد: فدراسیون ما مسابقه محور است و هر استانی که مسابقات بیشتری داشته باشد در اولویت قرار می‌گیرد و توجه بیشتری به آن داریم.

رئیس فدراسیون بسکتبال با اظهار نارضایتی از شرایط مربی‌گری در لرستان، تصریح کرد: تعداد مربیان استان کم است و برنامه خاصی برای افزایش نفرات دیده نمی‌شود و این در حالی است که لرستان یکی از استان‌های مستعد در رشته بسکتبال است. باید دانش مربیان را ارتقاء داد تا بتوان شرایط را ساماندهی و از این استعدادها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات این است که نمی‌شود همه را راضی نگه داشت و دور هم جمع کرد، افزود: در فدراسیون بسکتبال هم حاشیه وجود دارد؛ کافی است یادت برود سلام کنی و بلافاصله انتقادات شروع می‌شود اما این روش درستی برای انتقاد نیست.

طباطبایی تاکید کرد: در فدراسیون از پیشکسوتی استفاده می‌کنیم که طرح، برنامه و ایده داشته باشد و به دنبال کمک و تغییر باشد. ما نیروهای جوان را به‌کار گرفته‌ایم و میانگین سنی فدراسیون کمتر از ۳۵ سال است.

رئیس فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: پیشکسوتان خوبی داریم اما اگر الان حرفی برای گفتن داشته و با علم روز آشنا باشند، می‌توانند به ما کمک کنند.

انتهای پیام