مونسان: مردان این دیار بی‌تردید درمکتب علوی درس ایمان ومروت آموخته‌اند

مونسان: مردان این دیار بی‌تردید درمکتب علوی درس ایمان ومروت آموخته‌اندبه گزارش دوشنبه شب ایرنا، در متن پیام تسلیت مونسان به این مناسبت آمده است: علی را قدر پیغمبر شناسد/ که هر کس خویش را بهتر شناسد... . بیست و یکم رمضان، ماه بندگی و عبودیت، سالروز شهادت اسطوره مردی است که جوانمردی و عطوفت با سیره و مرام او معنایی دیگر گرفت. هم‌او که خانه خدا به وجود مبارکش می‌بالد که هم گهواره‌ی میلادش بود و هم محراب شهادتش. وی افزود: مهربان‌ترین پدر یتیمان و دلسوزترین دستگیر مستمندان و مظلومان. الگوی همیشگی و جاودانه رادمردان که جهان چون او ندیده و دیگر نخواهد دید. مونسان تصریح کرد: بی‌تردید در مکتب متعالی علوی است که مردان این دیار درس ایمان و مروت آموخته‌اند و طریق حق‌جویی را تا پای شهادت طی کرده‌اند. وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: چه شایسته است در این ماه خودسازی و در این شب‌های قدر باردیگر سیره بی‌مثالش را مرور کنیم و به یادش اشک معرفت بریزیم. سالروز شهادتِ گنجینه مهرورزی و عدالت، آیینه‌دار حمیت و شجاعت، امیرالمومنین حضرت علی(ع) را به محبان و پیروانش تسلیت می‌گویم.

مونسان: مردان این دیار بی‌تردید درمکتب علوی درس ایمان ومروت آموخته‌اند

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، در متن پیام تسلیت مونسان به این مناسبت آمده است: علی را قدر پیغمبر شناسد/ که هر کس خویش را بهتر شناسد… . بیست و یکم رمضان، ماه بندگی و عبودیت، سالروز شهادت اسطوره مردی است که جوانمردی و عطوفت با سیره و مرام او معنایی دیگر گرفت. هم‌او که خانه خدا به وجود مبارکش می‌بالد که هم گهواره‌ی میلادش بود و هم محراب شهادتش.

وی افزود: مهربان‌ترین پدر یتیمان و دلسوزترین دستگیر مستمندان و مظلومان. الگوی همیشگی و جاودانه رادمردان که جهان چون او ندیده و دیگر نخواهد دید.

مونسان تصریح کرد: بی‌تردید در مکتب متعالی علوی است که مردان این دیار درس ایمان و مروت آموخته‌اند و طریق حق‌جویی را تا پای شهادت طی کرده‌اند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: چه شایسته است در این ماه خودسازی و در این شب‌های قدر باردیگر سیره بی‌مثالش را مرور کنیم و به یادش اشک معرفت بریزیم. سالروز شهادتِ گنجینه مهرورزی و عدالت، آیینه‌دار حمیت و شجاعت، امیرالمومنین حضرت علی(ع) را به محبان و پیروانش تسلیت می‌گویم.

Radio Eram

FREE
VIEW