موسوی: رفتن و برگشتنم به استقلال مثل یک سفر بود/ هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود

موسوی: رفتن و برگشتنم به استقلال مثل یک سفر بود/ هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید به دنبال شاد کردن دل هواداران این تیم است. به گزارش ایسنا، سید احمد موسوی مدافع هافبک ۲۸ ساله و جدید استقلال بعد از عقد قرارداد با این تیم گفت: من محصول آکادمی استقلال هستم و در سال ۹۱ هم در امیدهای استقلال با آرش رضاوند همبازی بودم و در تمرینات بزرگسالان استقلال در آن فصل هم باهم شرکت می‌کردیم. از پیوستن دوباره به استقلال بسیار خوشحالم. گذر زمان و خواست خدا بود که به خانه خود برگشتم. موسوی افزود: رفتن و برگشتن من به استقلال مثل یک سفر طولانی بود که حالا به خانه برگشتم. روزهایی که در آکادمی بودم، آرزو داشتم روزی در تیم بزرگسالان بازی کنم و الان اینجا هستم تا برای هواداران عزیز تلاش کنم. از قدیم هم گفته‌اند که هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود. وی در پایان اضافه کرد: من آمده‌ام که به استقلال در مسیر موفقیت برای سال بعد کمک کنم و ان‌شاءالله بتوانم این کار را بکنم. من هم تلاش می‌کنم نقش هرچند کوچکی در موفقیت استقلال در فصل بعد داشته باشم و در نهایت دل هواداران استقلال را شاد..

موسوی: رفتن و برگشتنم به استقلال مثل یک سفر بود/ هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود

موسوی: رفتن و برگشتنم به استقلال مثل یک سفر بود/ هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید به دنبال شاد کردن دل هواداران این تیم است.

به گزارش ایسنا، سید احمد موسوی مدافع هافبک ۲۸ ساله و جدید استقلال بعد از عقد قرارداد با این تیم گفت: من محصول آکادمی استقلال هستم و در سال ۹۱ هم در امیدهای استقلال با آرش رضاوند همبازی بودم و در تمرینات بزرگسالان استقلال در آن فصل هم باهم شرکت می‌کردیم. از پیوستن دوباره به استقلال بسیار خوشحالم. گذر زمان و خواست خدا بود که به خانه خود برگشتم.

موسوی افزود: رفتن و برگشتن من به استقلال مثل یک سفر طولانی بود که حالا به خانه برگشتم. روزهایی که در آکادمی بودم، آرزو داشتم روزی در تیم بزرگسالان بازی کنم و الان اینجا هستم تا برای هواداران عزیز تلاش کنم. از قدیم هم گفته‌اند که هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود.

وی در پایان اضافه کرد: من آمده‌ام که به استقلال در مسیر موفقیت برای سال بعد کمک کنم و ان‌شاءالله بتوانم این کار را بکنم. من هم تلاش می‌کنم نقش هرچند کوچکی در موفقیت استقلال در فصل بعد داشته باشم و در نهایت دل هواداران استقلال را شاد کنم.

انتهای پیام