مهندس چینی جت پوشیدنی ۱۰۰ هزار دلاری ساخت

مهندس چینی جت پوشیدنی ۱۰۰ هزار دلاری ساخت "لیو دونگ شنگ" مهندس چینی موفق به ساخت یک جت پوشیدنی شده که نتیجه یک پروژه رویایی دو ساله است که هنوز در دست توسعه است. به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای، یک مهندس چینی به نام "لیو دونگ شنگ" یک جت پوشیدنی ساخته است که شباهت زیادی به جت پوشیدنی ساخته شده توسط شرکت بریتانیایی "Gravity" دارد. وی به طرز چشمگیری موفق شد پروژه رویایی خود را تنها در مدت زمان دو سال با هزینه ۱۰۰ هزار دلار بسازد. این "جت پک" یا جت پوشیدنی در ویدئویی که توسط رسانه‌های چینی منتشر شده است، ظاهری مطابق با جت پک انگلیسی مشهور دارد که اخیراً با موفقیت بر فراز یک دریاچه آزمایش شده است. این جت پک چینی دارای یک جفت جت است که در انتهای هر بازو تعبیه شده و همچنین دارای یک مخزن سوخت است که به پشت کاربر بسته می‌شود. طبق اعلام پایگاه "China News"، این جت پک توانایی رسیدن به ارتفاع تا ۲۰۰ متر را دارد و می‌تواند ۵ تا ۱۰ کیلومتر پرواز کند. با این حال، "لیو" به دلیل رعایت ایمنی در آزمایش این جت پک، فقط سه متر ارتفاع گرفت. "لیو" در واقع از طرفداران "آیرون من" یا همان "مرد آهنی" است ..

مهندس چینی جت پوشیدنی ۱۰۰ هزار دلاری ساخت

مهندس چینی جت پوشیدنی ۱۰۰ هزار دلاری ساخت

"لیو دونگ شنگ" مهندس چینی موفق به ساخت یک جت پوشیدنی شده که نتیجه یک پروژه رویایی دو ساله است که هنوز در دست توسعه است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای، یک مهندس چینی به نام "لیو دونگ شنگ" یک جت پوشیدنی ساخته است که شباهت زیادی به جت پوشیدنی ساخته شده توسط شرکت بریتانیایی "Gravity" دارد.

وی به طرز چشمگیری موفق شد پروژه رویایی خود را تنها در مدت زمان دو سال با هزینه ۱۰۰ هزار دلار بسازد.

این "جت پک" یا جت پوشیدنی در ویدئویی که توسط رسانه‌های چینی منتشر شده است، ظاهری مطابق با جت پک انگلیسی مشهور دارد که اخیراً با موفقیت بر فراز یک دریاچه آزمایش شده است.

این جت پک چینی دارای یک جفت جت است که در انتهای هر بازو تعبیه شده و همچنین دارای یک مخزن سوخت است که به پشت کاربر بسته می‌شود.

طبق اعلام پایگاه "China News"، این جت پک توانایی رسیدن به ارتفاع تا ۲۰۰ متر را دارد و می‌تواند ۵ تا ۱۰ کیلومتر پرواز کند. با این حال، "لیو" به دلیل رعایت ایمنی در آزمایش این جت پک، فقط سه متر ارتفاع گرفت.

"لیو" در واقع از طرفداران "آیرون من" یا همان "مرد آهنی" است که ایده جت پوشیدنی تا حدودی از او الهام گرفته شده است.

هر کس که به جت پک‌ها علاقه داشته باشد، می‌داند که جت پک "لیو" در نوع خود اولین نیست. شرکت "Gravity Industries" که در سال ۲۰۱۷ توسط "ریچارد براونینگ" تاسیس شد، طی چند سال گذشته چندین رکورد سرعت را با این جت پک‌ها ثبت کرده است.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW