مهربان: حذف شدن از لیگ قهرمانان چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند

مهربان: حذف شدن از لیگ قهرمانان چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو می‌گوید حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا چیزی از ارزش‌های تیمش کم نمی‌کند و این تیم در دیدار فردا هم برای پیروزی به میدان می‌رود. به گزارش ایسنا، حسین مهربان مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان گفت: بازی مهمی داریم. پاختاکور از تیم‌های خوب گروه است و ما هم آماده دیدار فردا هستیم. وی ادامه داد: از سخت‌ترین بازی‌های گروهی ما است و امیدوارم همراه با کسب نتیجه همراه باشد. بالا نرفتن از گروه باعث نمی‌شود چیزی از ارزش‌های ما کم شود و فردا هم نشان می‌دهیم که تیم هستیم و سعی می‌کنیم برنده میدان باشیم. مهربان در پایان گفت: این مسابقات تجربه خیلی خوبی بود. من با تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان سابقه بازی‌های آسیایی داشتم اما با تیم باشگاهی‌ام خیر. امیدوارم این تجربه‌ها برای من ادامه‌دار باشد زیرا مسابقات سطح بالایی را شاهد بودیم. انتهای پیام

مهربان: حذف شدن از لیگ قهرمانان چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند

مهربان: حذف شدن از لیگ قهرمانان چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند

بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو می‌گوید حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا چیزی از ارزش‌های تیمش کم نمی‌کند و این تیم در دیدار فردا هم برای پیروزی به میدان می‌رود.

به گزارش ایسنا، حسین مهربان مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان گفت: بازی مهمی داریم. پاختاکور از تیم‌های خوب گروه است و ما هم آماده دیدار فردا هستیم.
وی ادامه داد: از سخت‌ترین بازی‌های گروهی ما است و امیدوارم همراه با کسب نتیجه همراه باشد. بالا نرفتن از گروه باعث نمی‌شود چیزی از ارزش‌های ما کم شود و فردا هم نشان می‌دهیم که تیم هستیم و سعی می‌کنیم برنده میدان باشیم.
مهربان در پایان گفت: این مسابقات تجربه خیلی خوبی بود. من با تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان سابقه بازی‌های آسیایی داشتم اما با تیم باشگاهی‌ام خیر. امیدوارم این تجربه‌ها برای من ادامه‌دار باشد زیرا مسابقات سطح بالایی را شاهد بودیم.
انتهای پیام