مهاجم لیل بعد از ۲۰ سال رکورد ریوالدو را تکرار کرد

مهاجم لیل بعد از ۲۰ سال رکورد ریوالدو را تکرار کرد یوسف یازینچی بعد از ۲۰ سال توانست رکورد ریوالدو برزیلی را تکرار کند. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، یوسف یازینچی، مهاجم ترکیه‌ای تیم فوتبال لیل توانست برابر میلان ایتالیا هت تریک کند. در ۲۰ سال اخیر سابقه نداشت که یک بازیکن در زمین میلان ایتالیا هت تریک کرده باشد. آخرین بار ریوالدو زمانی که برای بارسلونا بازی می‌کرد موفق شد در سال ۲۰۰۰ برابر میلان در ایتالیا هت تریک کند و حالا مهاجم لیل این رکورد را تکرار کرد تا میلان بعد از لیل فرانسه در رده دوم جدول قرار داشته باشد. این نتیجه پایان رکورد بدون باخت میلان نیز بود. این تیم آخرین بار در هفته بیست و ششم فصل قبل به جنوا باخته بود. انتهای پیام

مهاجم لیل بعد از ۲۰ سال رکورد ریوالدو را تکرار کرد

مهاجم لیل بعد از ۲۰ سال رکورد ریوالدو را تکرار کرد

یوسف یازینچی بعد از ۲۰ سال توانست رکورد ریوالدو برزیلی را تکرار کند.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، یوسف یازینچی، مهاجم ترکیه‌ای تیم فوتبال لیل توانست برابر میلان ایتالیا هت تریک کند. در ۲۰ سال اخیر سابقه نداشت که یک بازیکن در زمین میلان ایتالیا هت تریک کرده باشد.

آخرین بار ریوالدو زمانی که برای بارسلونا بازی می‌کرد موفق شد در سال ۲۰۰۰ برابر میلان در ایتالیا هت تریک کند و حالا مهاجم لیل این رکورد را تکرار کرد تا میلان بعد از لیل فرانسه در رده دوم جدول قرار داشته باشد.

این نتیجه پایان رکورد بدون باخت میلان نیز بود. این تیم آخرین بار در هفته بیست و ششم فصل قبل به جنوا باخته بود.

انتهای پیام