خانه / ایران / مقامات ارشد جمهوری اسلامی حمله کشورهای غربی به تاسیسات شیمیایی سوریه را محکوم کردند

مقامات ارشد جمهوری اسلامی حمله کشورهای غربی به تاسیسات شیمیایی سوریه را محکوم کردند

مقامات ارشد جمهوری اسلامی حملات موشکی کشورهای غربی به تاسیسات شیمیایی سوریه را بشدت محکوم کردند. آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، رهبران آمریکا، فرانسه و بریتانیا را « جنایتکار » خوانده و گفته است آنها سودی نخواهند برد.

حسن روحانی، ‌رئیس جمهور نیز با محکوم کردن این عملیات گفت ایران به درخواست کمک دولتهای منطقه برای مبارزه با تروریسم پاسخ مثبت داده و حمایت خود را ادامه می‌دهد.

وزرات خارجه ایران نیز صبح شنبه با صدور بیانیه ای عملیات بامداد شنبه را « تجاوز، نقض آشکار قوانین و موازین بین المللی و نادیده گرفتن حق حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه» خواند.

یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران هم گفته است آمریکایی ها باید منتظر عواقب اقداماتشان باشند.

ایران یکی از حامیان اصلی حکومت بشار اسد است و تا کنون دهها نفر از اعضای سپاه، بسیج و نهادهای دیگر در جنگ داخلی آن کشور کشته شده اند. کشورهای غربی و چند کشور عرب منطقه ایران را به دخالت در امور داخلی سوریه ، یمن ، عراق ، افغانستان و بحرین متهم می کنند. اتهامی که از طرف ایران رد شده است.

همچنین بررسی کنید

نماینده خمینی‌شهر: تجاوز در شهر «خمینی» اتفاق افتاد، پس نباید رسانه‌ای می‌شد

محمد جواد ابطحی، نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی که روز گذشته در نامه‌ای خواهان …

امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه در نشست خبری مشترک با جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا قبل از برگزاری اجلاس جی ۷: آمریکا نباید با اعمال فشار ایران را مجبور به نقض برجام کند

امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه که برای شرکت در نشست گروه ۷ به کانادا سفر کرده، …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super